2410
2553
عنوان

کسی بوده به بچش قران یاد بده

233 بازدید | 31 پست

پسرم ۲۵ ماهشه،شعرو خوب حفظ میشه یعنی یه چندبار بخونیم خود به خود حفظ شده

خیلی دوس دارم سوره های کوچیک قران رو یادش بدم ولی نمیدونم چطوری

کسی هست تجربشو داشته باشه؟ممنون میشم راهنماییم کنه💖🙏

🌸🍀إنـَّکَ سـَـمیعُ الدُّعـــــاء...🍀🌸

خیلی سنش کمه.عجله نکن.بچه های من سه سالشون که بود ۴ تا سوره یاد گرفتن.قبلشواقعا نمیتونستن کلمات رو تلفظ کنن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
با صوت باشه یا فرقی نمیکنه؟ایه قران منظورمه

فرق نمیکنه

صوت استاد پرهیزگار رو بزار براش 

مجبورش نکن

چون قرآن طوریه که خود به خود میره تو ذهنش

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
خیلی سنش کمه.عجله نکن.بچه های من سه سالشون که بود ۴ تا سوره یاد گرفتن.قبلشواقعا نمیتونستن کلمات رو ت ...

بله درسته،دوس دارم بیشتر براش سرگرمی باشه

هی خودت با خنده و بازی بگی اونم زود حفظ میشه بعد بگو بیا باهم بخونیم اگر درست خوندی برات دست میزنم من اولاش براش جایزه میگرفتم خودم پول کنار گذاشته بودم براش سه چرخه بخرم گفتم توحید رو حفظ کنی برات یه جایزه خوب میخرم اونم زود حفظش کرد و وقتی براش گرفتم خیلی تو ذهنش موند برای هر سوره یه چیزی براش میگیرم هرچی نیاز داشته باشه یه بار دفتر نقاشی یه بار خوراکی مورد علاقه یه بار تاب و... از دو سال و نیم شروع کردم الان 3 سال و 3 ماهشه 6 تا سوره حفظه اسامی 12رامام رو حفظه صلوات و.... شکر خدا که توفیق داد❤️

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2714
هی خودت با خنده و بازی بگی اونم زود حفظ میشه بعد بگو بیا باهم بخونیم اگر درست خوندی برات دست میزنم م ...

واقعا چه خوب و جالب😄

اره فکر خوبیه،پسرم علاقه نشون میده به این چیزا واسه همین میگم خوبه باهاش کار کنم مثل یه سری از بچه ها نیس که تا میخوای چیزی براش بخونی یا یاد بدی درمیره

من آرزوم اینه که یروزی دخترم حافظ قرآن بشه.خودم تاقبل از حاملگی توی یسال۵جزاول و جز۳۰رو حفظ کردم بعدش کرونا اومد و حامله ام بودم دیگه گزاشتم کنار همونام ک بلد بودم یادم رفت.دخترم الان ۷ماه و نیمشه اگه میشه دعا کنید ک درآینده حافظ و مهم تر از اون عامل ب قرآن بشه.خیلی آرزومه خیلی

عزیزم اگر برات امکانش هست از مربی های جامعه القرآن استفاده کن، اونا دوره دیده و باتجربه هستن

خیلی خیلی دوس دارم ولی متاسفانه بخاطر این شرایط کرونا میترسم،طفلی بچم چون یه بارم گرفت چشمم ترسیده😕

صوت استاد پرهیزگار سوره های کوچیک رو بذار براش موقع بازی گوش بده (اینو تو تلویزیون از ی پسر ۷ ساله که از دوسالگی حفظ شروع کرده بود شنیدم )

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
2706