2733
2739

تو یه جمعی دختر ۸ ساله ای جمع رو دستش گرفته بود و بلبل زبونی میکرد و همه رو میخندوند 

بحث کشیده شد به اینکه دلش پر هست از یه سری ها🥴🥴گفتیم کی گفت پدر مادرش

گفت:بابام مامانم نصف شبی منو نمیزارن بخوابم تو اتاقشون . تا ساعت ۳ شب منو الاف میکنن. من میخوام پیش اونا بخوابم چون اونا رو دوست دارم ولی اونا انگار دشمن من هستن(همه اینارو با حرص و جوش میگفتا🤦‍♀️😂) من میخوام پیش اونا بخوابم ولی بابام هی منو میاره تو اتاق خودم لالا اینا میخونه ولی من خوابم نمیبره . وقتی که میره منم پشتش راه میفتم میرم‌ . بابام تا ساعت ۳ شب منو الاف خودش میکنه هی منو میاره تو اتاق بعد من میرم تو اتاق اونا بعد دوباره منو میاره تو اتاق خودم. آخرش میبینن زورشان به من نمیرسه دیگه شب من پیش اونا خوابم میبره. ولی صبح که پا میشم میبینم تو اتاق خودم هستم 😨...

از ما راه حل میخواست که چیکار کنه که اینجوری نشه.  چرا پدر مادرش اینجوری میکنن 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

باور کنید کل جمع رنگشون لبو شده بود .... از بس خند شون رو میخواستن نشون ندن انگار داشتن منفجر میشدن 😂😂 و همگی به یه افقی خیره بودیم و هیچکس به کسی نگاه نمیکرد🤦‍♀️

(ببخشید شاید نتونستم مثل اون دختره بامزه تعریف کنم ولی اصل ماجرا همین بود 😂)

💢💢💢💢شما اگه خاطره بامزه ای خودتون دیدید یا از کسی شنیدید بگیدددددد بخندیم 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر هشت ساله هنوز نمیدونه پدر و مادر حریم خصوصی دارن؟! اعتراض هم میکنه؟! 

🤔 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728

یا خداااا

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه🥴🥴

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
2738

پسر عمم داشت میگفت ک دخترنازم دندوناتو  بشور چون میکروبا و کرما شب تو دهنت جشن میگیرن 

خیلی شیک نگا باباش کرد گفت بابا اینا یه سری خزعبلاته الان دیگه آدما دهن همو سرویس میکنن😳😂😂😂

همش شیش سالشه😂😂

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
پسر عمم داشت میگفت ک دخترنازم دندوناتو  بشور چون میکروبا و کرما شب تو دهنت جشن میگیرن  ...

😐😂

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

بچه بودم و فوق العاده شکمو سر ظهر بلند میشم میرم خونه عموی مامانم که همسایمون بوده 

بوی غذا میومده منم دلم میخواسته ولی روم نمیشده برم سر سفرشون 

هرچیم بهم میگن بیا سر سفره بازم روم نشده

اخرش میگم اخه میدونی چیه زنعمو ما یه ماهه برنج نخوردیم حقوق بابامو نمیدن مام پول نداریم برنج بخوریم الانم مامان بابام دلشون برنج میخواد من بخورم اونا گناه دارن

زنعموی مامانم زنگ میزنه به مامانم ک حالا ما غریبه شدیم چرا نگفتی زودتر که بگم عمو براتون بیاره

مامانمم قسم آیه که این شکمو دروغ گفته

2706