2733
2734
عنوان

چرا همش دوتا عدد شبیه هم میبینم🤕

793 بازدید | 80 پست

بچه هااا سلامم خیلی وقته همش عدد ۶۶ یا ۵۵ میبینم ب طور اتفاقی معنیی خاصی داره؟؟ گوگل دربارش سرچ کردم ولی چیزی متوجه نشدم😶

به جای آنکه سعی کنی جواب آدم های منفی را بدهی لذت سکوت را تجربه کن🤞💕

ساعت جفت دیدن ینی طرف داره بهت فکر میکنه

عددو نمیدونم 

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوگل سرچ کن

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 
2731
نشونه هستن قراره به زودی‌ها اتفاقی بیفته به خواب هایی که میبینی توجه کن چند روز

وای خوابامم خیلی عجیب شده دیوونه شدم😂

میگن نشونه ای از طرف کائناته و میخوان چیزی و بهت بگن

نمیدونم دقیق

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
چه خواب هایی میبینی؟

اوووه جور واجور خیلی ببخشید فقط چرتو پرت

یسری خواب دیدم در اتاقمو باز میکنم برم تو هال ولی اصا خونه ی ما نبود بعد میخواسم برم اشپزخونه نمیتونسم یچی انگا نمیزاش برم اون سمت بعد بر میگشتم دیوار پشتمو ببینم هی یه سایه میدیدم یا خیلی چیزای دیه . . .

دوستان منم اکثرا مدتی هس همش ساعت ۰۰:۰۰ رو میبینم معنی خاصی داره؟

اینو من تو گوگل دیدم یادم رف چی نوشته بود بزن نگا کن عزیز

اوووه جور واجور خیلی ببخشید فقط چرتو پرت یسری خواب دیدم در اتاقمو باز میکنم برم تو هال ولی اصا خونه ...

انرژیشون مثبت بود یا منفی؟

حست نسبت بهشون چی بود؟

💙عشق زبانیست که بی آن نتوان زیست💜
2706