2752
2734
عنوان

خلط گلو و بوی دهان

17284 بازدید | 27 پست

سلام من خیلی وقته احساس میکنم گلوم خمیشه خلط داره و دهنمم صبحا که خیلی زیاد بو میده و بقیه روزم بعد از خوردن ناهار و شام خوبه تا یه ساعت بعدش باز شروع میشه و مسواک و اینا اصلا تاثیری نداره تازه انگار بدترش هم میکنه.کسی بوده تجربه ای داشته باشه کمک کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خلط گلو داری 

ممکنع بدنت عفونت چیزی داشتع باش

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

برو دکتر 😐

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش... هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت...همه کس طالب یارند چه هشیار چه مست... همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت...💜

وااای دقیقا مشکل منه.همین دیشب داشتم فکر میکردم بهش.آب نمک قرقره میکنم نهایت تا یک ساعت خوبه بعد دوباره شروع میشه.خلط ته گلو هم که نگو.مخصوصا ماه رمضون که نمیشد آب بخورم بیچارم کرد حس بدیه واقعا.نمیشه هم همش بری دسشویی اخ و تف کنی

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود
نکنه گلوت عفونت داره میخای یه دکتر برو عزیزم 

عفونت فک نکنم چون تقریبا چند ساله همینطوریم و زیاد اهمیت نمیدادم و فک میکردم مشکل دیگه ایه یا همه همینطورین.اره دکترو که باید برم ولی گفتم شاید کسی مشکل مشابه داشته باشه

این بخاطر میکروب هلیکوباکتریه 

این میکروب همیش هست و هیچوقت از بین نمیره و باعث ایجاد عفونت تو معده میشه خلط گلو و بوی دهن 

هر ۶ ماه ی بار میاد سراغت و یا کمتر

فقط یک هفته برای امتحان اموکسیسیلین بخور کمتر ساعتش دیگ‌من خبر از ساعتش ندارم من ۸ ساعت ی بار خوردم 

اگه این جواب نداد برو دکتر ک دارو قوی تر بت بده

وااای دقیقا مشکل منه.همین دیشب داشتم فکر میکردم بهش.آب نمک قرقره میکنم نهایت تا یک ساعت خوبه بعد دوب ...

منم این باعث شده تو جمع ها کمتر حرف بزنم و خیلی مشکلات دیگه واقعا ادمو افسرده میکنه

دکتر حلق و بینی برم بهتره یا دکتر گوارش و معده؟

حلق و بینی برو اول برا عفونت

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh