2737
2739
عزیزم شما امروز از دنده چپ بلند شدی فکر کنم😐💔 لطفا ادب و احترام رو رعایت کنید کاربران محترم

ازشماهم بعید بود بگی عجب راهکاری خوبه من گفتم چیزی نگید ایشون خودش شروع کرد

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدا دیگه بروش نیار  راضی نشو آب شدنشو ببینی دلم سوخت براش  خوبیاشو مرور کن  نمی ...

تو این موارد کسی که قابل ترحمه فرد خیانت دیده هست حس تحقیر شدیدی به همچین آدمی دست میده و هیچی نمیتونه تسکینش بده

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2731
دیدی ک ای دختره باشعور همچی حرفی میزنه  شاید دور و بریا خودش باشن ولی حق نداره ب بقیه  ...

من گفتم اعصابم خورده چیزی نگین ولی خودت خواستی درک نداری متاسفانه فهمیدی

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2738
لطف دارید💞ممنونم بحث نمیکنم ب خدا، دوست دارن عقایدشون رو تو حلق ادم فرو کنن ازین بدم میاد باور ک ...

کافیه پیش خودتون بگید من که به حرفم شک ندارم پس نیازی ندارم به فلانی ثابت کنم

من ۳۵ سالمه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
شما کوتاه بیا😁اعصابتو. خورد نکن

نمیام به خدا تاحالا هیچ توهینی نکردم ولی این اقا خیلی به من توهین کرد 

دیگه من بابت کاری که نکردم عذر خواهی کردم.یه قدم هم شما بیا و ببخش.که اینجوری راحت تری.

خدایی با این استیکر😐 عذر خواهی  کردی

باشه بخشیدم

انشاالله ک همیشه سلامت و موفق باشی در همه ی مراحل زندگی❤

خب بشه   اصلا ۱۰۰۰ مگه چی میشه مسخره

تورو نمیدونم ولی به نظرم اونایی که پست هاشون زیاده.خیلی دخالت میکنن.

مثلا فرض کن یکی ۷۷۷۴تا پست داره تو مدت ۶ماه.

و این یعنی همه جا نظر میدن این افراد.

ببخشید. خداحافظ

2706