2777
2789
عنوان

واقعاچرابعضی دخترامثل من انقد ساده ایم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 61 پست
وای وای دختر دارم از دستت حرص میخورم چجوری انقد راحت ب ی غریبه اعتماد میکنی پنح تومن پول بی زبون ...

اونموقع فک میکزدگ غریبه نیست فک میکردم یه گوشه از وجودمه

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر عوضین

اره خب لیاقت ندارن 

یعنی بستگی داره بنظرم ادما باید کسی که دوسشون نداره دوست نداشته باشن چون فقط سو استفاده میشه حتی ادمی هم که دوست داره مثل مادر که دوست نداره کوتاه بیای در مقابلش سو استفاده میکنه

فدای سرت تجربه بشه برات ولی من هفت ساله با یه نفرم یبار پنجاه تومن قرض خواست گفتم ندارم بعد شماها چ ...

منم به طرفم پول قرض دادم ولی برگردوند. اونم من یبار نیاز داشتم بهم داد منم دو ماه بعد برگردوندم. اینا که دلیل نمیشه. این طرفش آدم بیشعوری بود. 

چرا به یه مرد که همیشه براش کار هست و بالخره یه رفیقی از یه جایی پیدا میکنه واسه گرفتن پول، اومدی پول دادی؟؟

بقیه کارا به کنار

موندم بعضی دخترا شارژ یا این هدیه های گرون قیمت میخرن برا رابطه ای که اصلا معلوم نیست چیه

قهرمان خودت باش
اره کارمندم چرا من انقد زود وا دادم  چقد زود وابسته شدم

یکی بهم در خصوصی پیام داد که در دانشگاه دوتا پسر دنبالشن اینم کم محلی می‌کنه مشاوره میخواست بعد تو یه پسر تا دیدی خواستی بپری بغلش خوب اگر از نظر احساسی خیلی نیاز داری یه سگی چیزی بگیر تا نیاز احساسی ات رو یکم پوشش بده که انثدر زود وا ندی 

آدم نیاز آب داره باید برآورده کنه حالا این نیاز رو میشه ده ها روس برآورده کرد پرتقال آب لیمو آب خالی نوشابه ها خوب تو نیاز عاطفی زیادی داری چرا به موجود خود مختار نزدیک میشی انسان ها خود مختار آند خودشون هر تصمیمی بخوان می گیرن واسه همین ممکنه یهو یه تصمیم بگیرن که پدرت درآد فعلا تا جنس فوقولاده ندیدی اصلا هیچ واکنشی نده به هر اشغالی وابسته نشه چون پسر هست

نیاز عاطفی ده ها روش میشه برآورده و ارضا کرد مثلا پسر دختر مادر حیون آره حتی میشه با یه دختر دیگه نیاز عاطفی رو ارضا کرد وقتی با حیوان بشه چرا با دختر نشه ها فقط به پسر نچسب همین یه خرگوش بخر بهتره حداقل قدرت خود مختاری اش آنقدر نیست که یهو بتونه آتیش آت بزنه والا

سلام خوبید کلاب هواس دعوت رایگان میخوای برو تاپیک یک تا شیش ام رو ببین °° مشاوره خرید گوشی تبلت لب تاب کامبیوتر و حل بعضی مشکلات این دستگاه ها هم میدم در اینجاه مطرح کنید °°مشکل معتادی به نی نی سایت دارید بین تاپیک های ده تا چهلم دوتا تاپیک زدم روش اش رو گفتم آسمشون راه حل معتادی ارررره و راه حل معتادی ارررره قسمت دوم هست این دوتارو ببینید کامل آموزش دادم °°معمولا خودم میرم بیست روز بعد بر می گردم یا ده روز بعد معمولا هر بیست روز یکبار میام سر می زنم معمولا اطلاع میدم که کی از نی نی سایت میرم کی دوباره بر می گردم °°° دوستی ندین لطفا کاری دارید سوالی یا مشاوره ای میخواید تو تاپیک ها بپرسید مگر اینکه خیلی خاص باشه اونم در تاپیک های قدیمی ام بگید چرا دوستی دارید می دید اون موقع اگر با اهمیت بود خصوصی حرف زدن قبول می کنم 
درسته گلم،در این جور مسائل اصل بر بی اعتمادیه

اعتماد معنی نمیده هیچ وقت عزیزم 

اینو ی روانشناسم گفت وقتی پولی میدی یا کاری میکنی اجتمال 50 درصد بده پول برنگرده اگر دلت نمیاد نده

2801