2733
2734
عنوان

واقعاچرابعضی دخترامثل من انقد ساده ایم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای وای دختر دارم از دستت حرص میخورم چجوری انقد راحت ب ی غریبه اعتماد میکنی پنح تومن پول بی زبون ...

تو اون تاپیک دیدم پستتو منم دارم بالا میارم 

از وقتی فیلمه رو دیدم پتج بار بالا اوردم حالم خیلی بده برام دعا کن الان تهوع شدید دارم

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2731

برو سجده ی شکر به جا بیار از یک آدم بیشعور خلاص شدی. آدمی که خوب باشه شخصیت داشته باشه میمونه بیشعور باشه همون بهتر که خودشو نشون بده. اگه میتونی پیگیر پولت بشو ولی اگه نمیتونی غصه نخور. خدا کمکت میکنه. فقط 

فدای سرت تجربه بشه برات

ولی من هفت ساله با یه نفرم یبار پنجاه تومن قرض خواست گفتم ندارم بعد شماها چجوری پول بی زبونو میگیرید میدید به مردم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
از اول چطور رابطتون شروع شد ؟ مشتاق بود یا تو مشتاق بودی

مساوی

قرار نبود اینطودی بشه و دوست بشیم 

همو یه جایی میدیدیم   انقد کش پیدا کرد دوست شدبم

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2738

عب نداره گلم

میشه تجربه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
تو اون تاپیک دیدم پستتو منم دارم بالا میارم  از وقتی فیلمه رو دیدم پتج بار بالا اوردم حالم خیل ...

وای منم

من اخر نتونستم تحمل کنم

رفتم پایین تو حیاط گریههه کردما

الانم هنو بغض دارم سرم درد میکنه قلبم تند میزنه

من ب شدت تاثیر پذیرم زودی حالم بد میشه با ی عکس یا کلیپ احتمالن شمام مث من روحیه حساسی داری

نباید نگا میکردیم😥

ان شاالله حال دلت هر چ سریع تر خوب بشه♥

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
مساوی قرار نبود اینطودی بشه و دوست بشیم  همو یه جایی میدیدیم   انقد کش پیدا کرد دوست شدب ...

والا نمیدونم.من ی مورد دیدم.دختر هی پیام.میداد دوست دارم پسر هم سرد برخورد میکرد اخر سر ی مدت دوست شدن بعدم.پسر جوابش نداد معلوم بود پسر خوشش نمیاد 

2706