2733
2739
عنوان

میخوام برم آزمایش میشه بیاین😭

125 بازدید | 9 پست

میخوام برم آزمایش گلوکز ، میترسم ، دیابت بارداری علائم داره؟

من گرسنمه چجوری تحمل کنم 

بهداشت از چه ساعتی بازه ک اول وقت برم زود تر تموم شه

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

نگران نباش بابا منم دارم ولی کنترل شده

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بهداشت برو مطب خوب

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        
2728

عريزم نگران نباش حتي اگه ديابت بارداري هم داشته باشي با رژيم معمولا درس ميشه نهايتا انسولين اونم بعد به دنيا اومدن فسقليت قطع ميشه

اصلااااا نگران نباش

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
باید ۱۰-۱۲ ساعت ناشتا باشی

دیشب ساعت ۸ آبمیوه خوردم ، میتونه تاثیر بذاره؟ 😭 ۱۲ ساعت قبل آزمایش میشه

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
2738
همه باردارا این ازمایشو دارن؟ چند هفتگی؟

اره ۲۴ تا ۳۰ نوشته تو برگه من