2737
2734
عنوان

دلیل مرگ بابک خرمدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 61 پست

دیشب خبرشو خوندم هم گریم گرفت هم خندم گرفت یه حالی شده بودم شوکه بودم من اصلا بابک خرمدین رو نمی شناختم 

اصلا قابل باور نیست 

پدر و مادرهای زیادی رو دیدم که با هم مشکل دارن دعوا میکنن و تو عصبانیت ممکنه همو هل بدن یا چیزی بزنن تو سر هم ممکنه بازم تو عصبانیت چاقو بزنن به هم حتی به قصد کشتن 

هم شنیدم که پدر و مادر بچه رو بکشن هم شنیدم بچه پدر و مادر رو کشته شش

ولی ....

خدایی دیگه آوردن جسد تو حموم تکه تکه کردن جسد 

محالهههه 

فقط از یه آدم روانی بر میاد یاد داعش میفته آدم 

واقعا متاسفم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای وای اون ماجرا بخدا دنیا داره ترسناک میشه

عزیزم فررند کشی ماجرای تازه‌ای نیست

اتفاقا بخاطر نداشتن حکم سنگین مقدار تکرارشم کم نیست

خنوز پدر دخنر رو به اسم آبرو میکشه و میدونه حکمش نهایت زندانه. اکثرا هم توسط مادر حمایت میشه قتل. یا مادر به هر علتی سکوت میکنه و مخفی میکنه

درگیر نشو

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
عزیزم فررند کشی ماجرای تازه‌ای نیست اتفاقا بخاطر نداشتن حکم سنگین مقدار تکرارشم کم نیست خنوز پدر د ...

اره😑

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 
خب پس ٤ بار اعدامشون كنن هر بار نيم جون

متوجه کلیت حرفم شدی؟ میگم اونا خودشون مجازات اعدام رو چشیدن و بالاتر رو که حاضر شدن فرزندشون رو که یک عمممممر به پاش سختی کشیدن بکشن

من موندم چرا به پلیس نگفتن که ما از دست این پسر در عذابیم؟ آخه انگار پسره مجبورشون میکرده خدمتش رو بکنن 

حالا با کتک یا هر چی 

میتونستن زنگ بزنن پلیس بگن مارو میزنه 

جداش کنید از ما 

برای درک لذت های بزرگ،بعضی لذت‌های کوچک را کنار میگذارم. همانگونه که نباید با خوردن یک شیرینی خامه ای، اشتهای خوردن شام شاهانه ی بعد از آن را کور کنم
بعضی وقتا عزیزترینای آدم با آدم یه کاری میکنه که به مرز دیوانگی میرسه نباید یه طرفه قضاوت کنیم 

عزیزم اگه فقط میکشتنش قضاوت نمیکردیم 

ولی دیگه چرا جسد رو تکه تکه کردن و گذاشتن تو چمدون و بردن  تو سطل زباله قطعا میدونستن که این چمدونها باز میشه و لو میرن 

جرم عمومی و جریحه دار کردن افکار عمومی اجازه قضاوت رو میده

2738

اما چه کسایی تو  این مملکت کارگردان هستن!!!!! 

برای درک لذت های بزرگ،بعضی لذت‌های کوچک را کنار میگذارم. همانگونه که نباید با خوردن یک شیرینی خامه ای، اشتهای خوردن شام شاهانه ی بعد از آن را کور کنم
بعضی وقتا عزیزترینای آدم با آدم یه کاری میکنه که به مرز دیوانگی میرسه نباید یه طرفه قضاوت کنیم 

خدا سر شاهده منتظر این کامنت بودم🤦‍♀️🤦‍🤦‍♀️🤦‍♀️

شما به مرز دیوونگی برسی نقشه ی قتل و ریز ریز کردن اطرافیانتو میکشی؟ 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
https://uupload.ir/view/vid-20210518-wa0002_9e6g.mp4/

مادره مشخصه استرس داره

ذهنش قفل بود شاسی آسانسور رو رها نمیکرد

اون کیسه سفیده هم توش از بدن پسرش بود؟

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

وای نشستم دارم عر میزنم

همه خابن مجبورم اروم گریه کنم

قلبم داره از تو سینم کنده میشه

خدایا غلط کردم 

بچه ها توروخدا فیلمش و نبینید

التماس میکنم نبینید

من ک دارم سکته میکنم خدا

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2706