2733
2739

حالا امتحانای پایان ترم دانشگااهمم نزدیکه 

گوشیم ندارم سختمههههه

پول نداریم بخریم

میترسم فردااا ا=بهش بگم

راستی نگین تعمیر کن چون فایده ندار نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو خاموش شد یهو دیگ روشن نشد

نمیدونم چش شده و...😑💔

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2731

تا دیروز میشنیدم (مادرم میکشدم ) برامون شوخی و لفظ بود

از امروز اما نه ! چون ناباورانه ادم چه چیزهای تلخی رو که نمیشنوه واقعا دیگه دنیاجای قشنگی نیست....

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
تا دیروز میشنیدم (مادرم میکشدم ) برامون شوخی و لفظ بود از امروز اما نه ! چون ناباورانه ادم چه چیزها ...

حالا نمیکشه اما حرفاش بیچارم میکنه روحیمو بگند میکشونه

همش میگ بی عرضه ای بی سلیقه ای.......