2733
2739
دوباره توبه کن خدا مث آدما نیس که با چن بار گناه کردن قهر کنه تو یه حدیث قدسی هست که خدا میگه: به ...

خدا کنه خدا ببخشتم

میخوام دوباره چله بگیرم و دیگ گناه نکنم

شما میدونین برای عدم گناه چیکارایی باید کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار چشمامو فلفل زدم  ولی چه فایده باز امروز گناه کردم نزدیک ب دوماه بود از گناه دوری میکردم

بشین ویدیوهای زندگی پس از زندگی ببین دیدت عوض میشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731
واقعا اینطور فکر میکنین؟ ینی خدا میبخشتم!؟  نمیگه منو مسخره کردی با توبه ات؟

نه عزیزم اتفاقا اینا وسوسه های شیطونه که تورو ناامیدت کنه خدا خودش گفته صد بارم توبه شکستی بازآ تا لحظه مرگ هم به بنده هاش فرصت میده

ی بار چشمامو فلفل زدم  ولی چه فایده باز امروز گناه کردم نزدیک ب دوماه بود از گناه دوری میکردم

دختر خوب

شما  در قبال نفس و بدن تون  مسئولید 

برای خودتون جریمه بذارید  ؛  در صورت خلف وعده م با خدا  مثلا فلان مبلغ ( مبلغ نسبتا سنگین )  رو   به مستحق تقدیم میکنم

ان الله یغفر الذنوب جمیعا

از خدا  کمک بگیر  و  سعی کن  زیاد در طول روز خدا  رو یاد کنی  و مطمئن باش خدا  کمکت میکنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خدا کنه خدا ببخشتم میخوام دوباره چله بگیرم و دیگ گناه نکنم شما میدونین برای عدم گناه چیکارایی باید ...

حجت الاسلام محمدی میگفتن برای استقامت بر ترک گناهان مخصوصا شهوانی روزه گرفتن، ورزش کردن و مداومت بر دعای روز سه شنبه خوبه. 

خدا کنه خدا ببخشتم میخوام دوباره چله بگیرم و دیگ گناه نکنم شما میدونین برای عدم گناه چیکارایی باید ...

سرت رو با نماز و قرآن و یه سری کارا که دوس داری گرم کن

حتی المقدور گناهت رو به کسی نگو چون قبحش میریزه و برات عادی میشه اگه بگی

یه کار هس که من خودم چن وقته انجام میدم و تاثیر داشته واقعا یه دفتر و خودکار بردار و شکرگزاری کن

ینی قب خواب یا هروقت دیگه که خواستی خدا رو بابت نعمات اون روزت شکر کن و بنویس 

بعد یه مدت که دفترتو بخونی اصن میلت به گناه نمیکشه

In God We Trust🙏🙏אנו סומכים על אלוהים🙏🙏توکلت علی الله🙏🙏Confiamos en Dios
2738
نه عزیزم اتفاقا اینا وسوسه های شیطونه که تورو ناامیدت کنه خدا خودش گفته صد بارم توبه شکستی بازآ تا ل ...

مرسی عزیزم اینبار دوتا چله ترک گناه نذر میکنم

دیگ اگه بیشتر از ۲ ماه از گناه دوری کنم دیگ گناهمو تکرار نمیکنم

حجت الاسلام محمدی میگفتن برای استقامت بر ترک گناهان مخصوصا شهوانی روزه گرفتن، ورزش کردن و مداومت بر ...

مرسی عزیزم ن شهوانی نیس

یه گناهه از گناهای کبیره

نمیخوام اسم گناهو بگم عادی نشه 

ما با گناهامون هزار بار تو چشم خدا میزنیم من کور بشم ولی گناه نکنم...

خب آسیب زدن به خودت که بدترین گناهه عزیز

اگه معتقد به قرآنی خدا تو سوره ی بقره آیه 195 میگه با دست خود خود را هلاک نکنید

In God We Trust🙏🙏אנו סומכים על אלוהים🙏🙏توکلت علی الله🙏🙏Confiamos en Dios
2706