2737
2739
بخندم یا چی؟ خیلی مسخرس فکرشو بکن یه ایل بیان جهاز عروس ببیننن😂😂😂😂

بیشتـــــــــــرین

چشم هم چشمی خرید جهزیه زیادی 

بخاطر همیییییین جهازبرونه

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
واااااای منم خیلی بدم میاد ولی میان بعد میدونم😐😂

میگن که الانا نیست مگه هنوزم هست واقعا؟

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بیشتـــــــــــرین چشم هم چشمی خرید جهزیه زیادی  بخاطر همیییییین جهازبرونه

چرا من نشنیده بودم هنوزم هست؟

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
❤️ خوبن گرم و عصبی ان ولی😶

داد بزنه منم داد میزنه

بزنه منم میزنم 

مشکلی نیس😂😂

بقیه موارد هم مشکلی نیس

مبارکه😂

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
دستمال خونی نیست ولی تختش که هست . خودت بگو پای کدوم تخت ؟😂

همووووون تخت😂😂

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2738
میگن که الانا نیست مگه هنوزم هست واقعا؟

😐اره والاااااااا،اصفهانم هستم ولی رسمه میان هنوز😐من که یکار میکنم نیان😐😂از همین الان دارم بهش فکر میکنم چطور میتونم رسم پاتختی و جهاز دیدن رو کنسل کنم😐چون به نظرم خیلی حال بهم زنن

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️

اینا ک خوبه...

یجا هست ستا از خانومای درجه یک داماد مثلا عمش اینا

باید پی تخت بشینن اونام کارشونو بکنن و تشویق

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
😐اره والاااااااا،اصفهانم هستم ولی رسمه میان هنوز😐من که یکار میکنم نیان😐😂از همین الان دارم بهش فک ...

چه جالب من تاحالا نشنیده بودم که هنوزم هست خدایی کنسلش کن...

اینا ک خوبه... یجا هست ستا از خانومای درجه یک داماد مثلا عمش اینا باید پی تخت بشینن ...

😐😐واااااااااااااااا مگر آدم روش میشه اونوقت؟!!!!!کجا؟

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
2706