2733
2739
منم تازه اومدم دیگه ی چند وقت دیگه میرم سراغ ی برنامه دیگه 😄

والا تورو میبینم 

سایت شده نیمی از وجود تو

حالا حالاها ازش دل نمیکنی😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از هفته دیگه قرص میخورم که بخوابم 😁خوب بخوابی عزیزم😍😘😘

پیدا کردی قرصو؟ قرار بود عکسشو بسندی واسم😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
اها، به هر حال خوشبختم 2شب پیش تو تاپیکت بودم دوستم گفت یادم افتاد اونجام بهت گفتم بوتاکس مامانتو ...

نه عشقم من ک جوابتو دادم.

گفتم ابروهاش بخاطر تیرویید ریخت هاشور زد هاشورش پاک شده با مداد خودش کشیده هیچی ابرو نداره برا همین کج کشیده باید بره فیبروز کنه حالا

2728
بچه ها دوتا عکس دیگه هم گذاشتم ببینید. مو چتری جون تو هم ببین این دوتا عکسو اینجا موهام تیرس

یکیشو دیدم عزیزم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738
ووووووووی نه معتاد میشی😢😢😢

😂😂😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
یعنی حس شیشمی نبود؟😐

نه بابا، دوست دیوثم رفته بود تو خصوصی اطلاعات داده بود بهش

😐😐😐

والا تورو میبینم  سایت شده نیمی از وجود تو حالا حالاها ازش دل نمیکنی😁😁😁

از بس دوستای خوب دارم هنا دوسم دارن 😝🤣خودتم بخشی از ای سایتی که الان دوس شدیم بعد پررو پررو با من کل کلم‌میکنی 😁

2706