2733
2739
من حسم ششم قوی دارما چند بارم پربازدید بودم..جدا از شوخی حس میکنم تی‌وی رو دیوار دورو برش یا بالاش ه ...

بسم الله😐😐😐

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حسم ششم قوی دارما چند بارم پربازدید بودم..جدا از شوخی حس میکنم تی‌وی رو دیوار دورو برش یا بالاش ه ...

نه رو دیوار نیست، ولی رو دیوارش 3تا تابلو هستش😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
نه رو دیوار نیست، ولی رو دیوارش 3تا تابلو هستش😁😁😁

سمت دیواره خلاصه؟تابلو پرتره؟چهره و اینا؟

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2731
بره منم بگو🤔

چش..بذار ببینم مال این دوستمون درست میگم بعد شما

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2738

خب حالا که حس ششمت قویه

بهم بگو اونی که بهم بد کرده 

مثل سگ پشیمون میشه😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
سمت دیواره خلاصه؟تابلو پرتره؟چهره و اینا؟

بمون بسندم😂😂😂

کاربر۹۵هستش هیچ تاپیکی نزده😐😂

اشتباه بود 😄

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خب حالا که حس ششمت قویه بهم بگو اونی که بهم بد کرده  مثل سگ پشیمون میشه😁😁😁

تا اینجا درست بود اصن؟تابلو چهره زدی به دیوار سمت تی وی؟

2706