2737
2739
من پسرم هیجده سالشه بابا😅😅😅شوهرمم هست تو زندگیم...تجربه نمیشه متاسفانه😂😂😂

وااااای😆😆😆😆😆😆😆😆😆

تازه با پسرتم زیاد اختلاف سن ندارم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هیچی باباا کنسلع😆✋🏾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😃😃یعنی میشه منم یه روزی به این روزهام بخندم 🙄

شاید الان داری بهم فوش میدی و از من متنفری نفرینم میکنی ولی من فقط چند کلمه بهت میگم عاقل باش مادر باش متعهد باش والسلام 

با یاری خدا و مرور حرف های شما انشاالله بتونم رو تصمیم بمونم ممنون از مشاوره های خوبتون

ب مشکل خوردی خصوصی بم پیام بده کمکت کنم..دلم نمیخواد بلاهایی ک سرمن اومد سر حتی دشمنم بیاد😔

من اگه برام مهم نبود کلیییی پول مشاور نمی‌دادم که هر روز آرومم کنه اگه برام مهم نبود می‌تونستم به ح ...

عزیز دل ارامش رو فقط خود ادم ب خودش میده تا تو نخوایی هیچکس نمیتوانه تورواز این رابطه بکشه بیرون ظاهرا ادم احساسی هستی ولی سعی کن از عقلت بیشتر کمک بگیری و به ایندت فک کنی باور کن هوس های زودگذر اگه خوب مدیریت بشن زمان بهت ثابت میکنه که چقد مزخرف و حال بهم زن بودن چون شخصیت و زنانگی ادم رو کلا با عرض معذرت رابطه ممنوعه از بین میبره هرچند من در جایگاه قصاوت نیستم اصلا ولی کلا گفتم شاید حرفام تاثیر مثبتی داشته باشه 😘😘

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚
عزیز دل ارامش رو فقط خود ادم ب خودش میده تا تو نخوایی هیچکس نمیتوانه تورواز این رابطه بکشه بیرون ظاه ...

آره قبول دارم باید خودم بخوام ولی خیلی هم نیاز به کمک دارم چون الان تو یه موقعیتی هستم که کلا زندگیمون پرررر از مشکله بدترین شرایط اقتصادی و احساسی و... رو دارم تحمل میکنم حالا اینم بهشون اضافه شده

2706