2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واللع من ک زیر این سنم هستم پام رو پوست خربزس🤦‍♀️🤦‍♀️😃😃 ربطی ب سنو سال نداره کلااا خانوما خیلی ...

اره واقعا درکت میکنم...من شرایطو تجربه کردم....الان کلا احساساتم نابودشده خداروشکر😅بعداز فوت پدرم دوست داشتن و عشق واسم بی معناست...

2728
من اگه برام مهم نبود کلیییی پول مشاور نمی‌دادم که هر روز آرومم کنه اگه برام مهم نبود می‌تونستم به ح ...

عزیز من یه مسائلی خط قرمزن اصلا نباید بهش فکر کنی که جای گسترش پیدا کنه باید عاقل باشی اگه نمیگفتی ۲۶ سالتع من فکر میکردم حرف یه دختر ۱۶ سالست که عقلش نمیرسه اگه شوهرتو دوس نداری از ش جدا شو اصلا به شوهرت و دخترت قکر کردی

اره واقعا درکت میکنم...من شرایطو تجربه کردم....الان کلا احساساتم نابودشده خداروشکر😅بعداز فوت پدرم د ...

چرا بعد از فوت پدرا بچه ها انقد به هم میریزن؟

من خودم پدرم بودونبودش فرقی به حالم نداره

بسکه طالمه

جواب ابلهان خاموشیست...!
والا من پشیمونی تو حرفای استارتر ندیدم یا عذاب وجدان فقط دلتنگی بود بخدا دلم برا شوهرش خیلی سوخت

اگ پشیمون نبود جای زدن این تاپیک وقتشو با چت کردن با اون اقا پر میکرد گل من

2738
عزیز من یه مسائلی خط قرمزن اصلا نباید بهش فکر کنی که جای گسترش پیدا کنه باید عاقل باشی اگه نمیگفتی ۲ ...

میگم من کجا گفتم دختر دارم؟؟!!

نخواستم بگم بچه دارم آخه ترسیدم بفهمن بدتر بریزن سرم

اره واقعا درکت میکنم...من شرایطو تجربه کردم....الان کلا احساساتم نابودشده خداروشکر😅بعداز فوت پدرم د ...

اگه مجردی ک ایشالله یه ادم حسابی ب پستت بخوره بتونی دوباره تجربش کنی😍

بدبختی اینکه من فقططط عاشق ادمای لاشی  میشم اینش درده بخدا😆

چرا بعد از فوت پدرا بچه ها انقد به هم میریزن؟ من خودم پدرم بودونبودش فرقی به حالم نداره بسکه طالمه

من برعکس شما تمام عشقم تو پدرم خلاصه میشد و میشه....من حتی مامان و پسرمو هم هیچوقت باندازه پدرم دوست نداشتم...الانم حافظه کلا درگیر پدرم و خاطراتشه...انشالله شماهم پدرتون تغییر رفتار بدن

اره واقعا..من ب اون روزام میخندم...منو چه ب عاشقی..متاسفانه سن25تا35بحران خیلی بدی هست واسه خانوما.. ...

من ک ۲۱ سالم بود دچار این اشتباه لعنتی شدم فک کنم پام رو پوست موز بوده😜😅

اگه مجردی ک ایشالله یه ادم حسابی ب پستت بخوره بتونی دوباره تجربش کنی😍 بدبختی اینکه من فقططط عاشق ا ...

من پسرم هیجده سالشه بابا😅😅😅شوهرمم هست تو زندگیم...تجربه نمیشه متاسفانه😂😂😂

2706