2737
2734

شاید تجربه ش بیشتره

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشش میاد ازش اونو ترجیح میده حتما بحث سلیقس عدالت زیاد رعایت نمیشه 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2731

شایدبرادرشوهرتو خیلی دوست داره

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
2738

اولا که یکم توضیح بده تو چی بیشتر قبول داره،اون بزرگتره یا تو، مثلا سر یه موضوع مشخص تو نظرت چیه و اون چی...

دوما چه ربطی به سواد داره!

تجربه و صحبت و عملکرد آدم‌ها مهمه...

همینکه سوادو ملاک عقلانیت میدونی خوب اونم حق داره اونو قبول داشته باشه بیشتر!

چه ربطی به سواد داشت😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
آخه راجع به بچمو چیکارش کنم هم از جاریم میپرسه. آخه به جاریم چه؟؟

شوهرم همیشع میگه ی گوشت در باشه یکیش دروازه

لازم نی هر چی میگن انجام بدی که بعدم بگو من مادرشم تربیت بچم با مادرشه دیگ 

اولا که یکم توضیح بده تو چی بیشتر قبول داره،اون بزرگتره یا تو، مثلا سر یه موضوع مشخص تو نظرت چیه و ا ...

راجه به تب بچم داره از اون میپرسه در حالی که من رشتم هوشبریه و درسشو خوندم. 

خوشش میاد ازش اونو ترجیح میده حتما بحث سلیقس عدالت زیاد رعایت نمیشه 

چه ربطی به عدالت داره یعنی اونیکه سوادش بیشتره حرفاش منطقی تره؟

ازدواج آسونه.. خوشبختی سخته🍁 شبا گریه کنم روزا بخندم،بسا دشمن نداند حال و دردم اگردشمن بداند حال و دردم،برم زیر زمین و برنگردم🍁
2706