2737
2739
عنوان

دخترم خنگه یامن وحشی ام؟؟😩😭

17854 بازدید | 257 پست

دخترم کلاس اولیه این روزاوقت امتحاناشه.

باورکنیدتامرزسکته رفتم انقدداددزدم حرص خوردم خودموزدم اونوکتک زدم

خستم اعصابم داغونه

حفظیاتش خیییییلی ضعیفه،دونه به دونه سوالارونشونش میدم جواباشم میگم باز موقع ضبط فیلم یاوویس گیرمیکنه میگه یادم نمیاد چی بود

منم حرصم میگیره دعواش میکنم آخه پنج دقیقه ازروش نمی‌گذره

امروزحتی جواب سوالاروروکاغذنوشتم میگفتم ببین بخون بگوبازگیرمیکرد😩😭درگوشش آروم میگفتم با متوجه نمیشدواشتباهی جواب میداد

اینم بگم همش استرس وترس داره دعواهای منم بی تاثیر نیست ولی خودشم خیلی حافظه ضعیفی داره

امروزاصلاروزخوبی نبودخیلی ضعیف بودبااینکه مدام تقلب میرسوندم قبلشم ازصبح باهم تمرین داشتیم 

خیلی هم من دعواش کردم اون لحظه دست خودم نیست زودجوش میارم حالابخاطردعواهام وکتکایی که زدم مثل سگ پشیمونم

حالم خیلی بده

هیچ وقت این روزوراتصورنمیکردم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آموزش مجازی واقن مکافاته

از بچه ایراد نگیر ما ک بزرگیم با مجازی نمی‌فهمیم بچه ک جا خودداره

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

کلا رهاش کن خودش باید بخونه و مسئولیت امتحانش رو قبول کنه کار شما نتیجه عکس میده

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

کامل نخوندم 

اما واقعا یادگیری تو زمان آنلاین اونم برا بچه اولی که کسیو نمیبینه خیلی سخته . 

جز اون عزیزم سعی کن با اینکارات بچت و ازدرس زده نکنی ممکنه از همین ابتدای راه زده بشه .....

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2738

با دعوا کردنت وضع بدتر میشه اگه باآرامش بهش یاد بدی بهتره

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

میفهمم خیلی سخته ولی کتک هم چارش نیست 

بدتر میشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706