2733
2739

تولد یکیه که خیلی دوسش دارم اونم خیلی دوسم داره چندین بار هم بهم پیشنهاد دوستی داده اما نمیدونمم چرا قبول نمیکنم انگار نمیتونم کلا خود درگیری دارم با اینکه عاشقشم اونم خیلی دوسم داره چون تو این یه سال ازم اصلا ناراحت نمیشه و مثل قبل پیگیرمه امشب اما دلم به اندازه دنیا گرفته میخوام یک ازش بهم بگید، ببینم یعنی یه روز بهم میرسیم و اینکه واقعا زیاد دوستم داره 

نمیدونم چرا ولی انقده دلتنگشم بی هوا دارم گریه میکنم

یه روزی یکیو خیلی دوست داشتم شاید الانم دارم نمیدونم هه اما سپردم به خدا که اگه قسمت همیم برسیم و گرنه مهرش رو از دلم بیرون کنه چرا دروغ دوسش دارم اما تجربه بهم ثابت کرده هیچی چیزی رو از خدا به زور نخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از طریق دوستی خانوادگی میشناسیم همو

یه روزی یکیو خیلی دوست داشتم شاید الانم دارم نمیدونم هه اما سپردم به خدا که اگه قسمت همیم برسیم و گرنه مهرش رو از دلم بیرون کنه چرا دروغ دوسش دارم اما تجربه بهم ثابت کرده هیچی چیزی رو از خدا به زور نخوام
2731
برو گوی بلورین فال کارت ۱ اگر برات اومد بهت میزنگه یا پیغام میده منتظرش باش

چی نفهمیرم 

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738

@دخترتنها68   میشه کمکم کنی دلم اندازه یه دنیا گرفتهه

چی نفهمیرم 

سایت گوی بلورین فال ورق داره برو روی فال کارتها. ب فال ۳تایی ورق داره برو رو اون زده فال ۳کارتی انلاین

چن بار بزن تا فال بگیره برات اگر اومد ک بهت زنگ میزنه یا پیغام میده متتظرباش ک برگرده

واقعا اینقدر سخته ک لایکم‌ نکنین  
سایت گوی بلورین فال ورق داره برو روی فال کارتها. ب فال ۳تایی ورق داره برو رو اون زده فال ۳کارتی انلا ...

یهم گفت عالیه نمیدونم چیه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
متن برات میاره هاااا مثلا مینویسه خبربد یا خوب بهت میرسه  یا ب کسی ک دوستش داری فکرمیکنی

اره خب میگم ک نوشت نیتت عالیه من همشو حفظ نیستم ولی گقت ک خوبه

2706