2737
2734

خانم هایی ک با iui بدون تعیین جنسیت باردار شدین،بیاین بگید جنسیت نی نی هاتون چی بود؟

خدایا کمکم کن تصویر پروفایلم تبدیل به واقعیت بشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟؟؟

یعنی بعد از اینکه نمونه اسپرم رو توی ازمایشگاه شستشو میدن ، اسپرم xوY رو جدا میکنن

و طبق نظر زوج،

جنسیت مورد نظرشون رو تزریق میکنن براشون

2728
یعنی بعد از اینکه نمونه اسپرم رو توی ازمایشگاه شستشو میدن ، اسپرم xوY رو جدا میکنن و طبق نظر زوج، ...

آهان،مرسی گفتی

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

سوال من اینه کسای که ای یو ای کردن ولی اون مرحله جداسازی xوy رو انجام ندادن جنسیت بچشون چی شده؟

یعنی همون نمونه اسپرم شسته شده که اسپرم های سالم xوyبوده براشون تزریق شده

همسایمون انجام داد دختره نی نیش 

من پسرمیخواستم برا همین با تعیین جنسیت انجام دادیم. اما تعداد اسپرم ها کمترمیشه و فکرمیکنم به همین دلیل منفی شد.

حالا میخوام بدون تعیین جنسیت انجام بدم.. مهم این نی نی دار بشیم پسر دخترش با خدا

2738
من پسرمیخواستم برا همین با تعیین جنسیت انجام دادیم. اما تعداد اسپرم ها کمترمیشه و فکرمیکنم به همین د ...

همسایمون هم پسر میخواست اما از اول بدون تعیین جنسیت انجام دادند و منفی میشد تا بار سوم یا چهارم باردارشد خداروشکر بچه دومشه اولی هم دختره طبیعی اونو باردار شده بود اما این یکی نمیشد تا بالاخره با این روش باردارشد انشالا شما هم میشی

همسایمون هم پسر میخواست اما از اول بدون تعیین جنسیت انجام دادند و منفی میشد تا بار سوم یا چهارم بارد ...

اها درسته

توکل به خدا

ان شاالله دامن همه سبز بشه