2733
2739

دبیرستان یه دوستی خییلی صمیمی داشتم که خیلی باهم جور بودیم و حتی خونه همدیگه رفت و آمد داشتیم بعد از ازدواجم هم چند باری اومد خونمون اما یک دفعه کلا ارتباطش رو باهام قطع کرد یعنی واقعا خیلی یک دفعه اصلا نمیدونم چرا دیگه نخواست منو ببینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشترش از روی حسادته

خداروهم شکرکن که نمیاد

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
2728
2738
چرا؟

مجرد با متاهل نمیسازه اصلاغیر از اون همه بعد ازدواج میشن یکی دیگه طبیعیه اطرافیانشونم تغییر کنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
نه اصلا اینجوری نبود که حسادت داشته باشه

اتفاقا همینجوریه منتها شما چون تواین خط نبودی متوجه نشدی

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
یبار برو جلو حالشو بپرس، ببین شاید مشکل داره، اگه دیدی کلا محلت نمیذاره کات

وقتی بهش پیام میدم خیییییییلی زیاد تحویل میگیره خیییلی و میگم همدیگرو ببینیم میگه آره حتما منم دلم میخواد ببینمت اما اگر روز تعیین کنم و قرار بذارم بهانه میاره 

حالا من بعد ازدواج تغییر نکردم

خودت که نمیفهمی غیر ممکنهدست تو نیست

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706