2733
2734
عنوان

عمل لاپراسکوپی یا سزارین؟

223 بازدید | 21 پست

سلام خانومای گل من دیروز عمل لاپراسکوپی کیست تخمدان داشتم، بشدت اذیت شدم و درد دارم، اما میگن درد زایمان سزارین ازین بیشتره؟ کیا سابقه هردوعملو داشتن یا توی اطرافیان دیدن؟ 

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟

بستگی به بدن خودت و بیمارستانی که توش سزارین میکنی داره

بیمارستان های دولتی خوب نیستن 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر بدنی فرق داره.ابجی من سز شد اصلا درد نداشت.

فقط گفت گاهی انگار زخمش داغ میشده

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من دوتاش روداشتم سزارین منوکشتا کشت فقط جیغ میزدم

چه عجیب.اینجا همه اونایی که سزارین شدن میگن اصلاااااا درد نداشته همون روزم پاشدن کاراشونو کردن

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

والا من بیمارستان فوق تخصصی توسط یه استاد جراحی شدم باز شدت دردم انقدر زیاده که صاف نمیتونم راه برم

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
من لاپارا و سزارین و عکس رنگی و کورتاژو سقط داشتم  از لحاظ دردبیشتر اول سزارین بعد سقط بعد لاپ ...

الهی چقد سختی کشیدی پس

چه عجیب.اینجا همه اونایی که سزارین شدن میگن اصلاااااا درد نداشته همون روزم پاشدن کاراشونو کردن

نبابا من بیحسیم ک رفت جیغ میزدما میان شگمو فشاربدن مردم و زنده شدم  کلاطاقت ندارم اولین پاشدن راه رفتن خیلی سخته پاشدم رابرم انگار بدنم نصف کیشد جیغ میزدم بیمارستان گریه پرستاراکمکم کردن س نفرگفتن راه نری لخته میشه خون خطرداره بد اومدم ک خونه بازم انقدرسختم بودراه برم یشب انقدرگریه صبح مامانم و شوهرم رفتن دکترم برام قرصیناداد مردم تاده روز حموم میرفتم اروم میشدم 

رنگ ولایتhaircolorist

منم پنج سال پیش تو بیمارستان صارم لاپاراسکوپی کردم...اصلا اذیت نشدم،دیگه سزارین رو نمیدونم

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2706