2737
2734

کار غیر دولتی برو عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شما اگه کار کن باشی و واقعا دنبال این باشی که حرف نخوری از شوهرت. هر کاری و به حرف شنیدن ترجیح میدی. این همه کار هست 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

حالا کی گفته کارای دولتی خوبن و حتما باید کارت دولتی باشه؟ هرچی سریع تر برو سر هر کاری که برات پیش اومد و مستقل شو

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
شما اگه کار کن باشی و واقعا دنبال این باشی که حرف نخوری از شوهرت. هر کاری و به حرف شنیدن ترجیح میدی. ...

آخه بچه کوچیک دارم از طرفیم خیلی پرروعه چون ماشین زیر پاشم واسه مجردی منه بعد دوزار خرجی میده تو دعوا داد میزد من ولی نعمتتم

دیگه پیر شدم ۳۳ رشتم کارشناسی شیمی کاربردی

وااااا بشین بخون برا استخدامی 

دفترچه فراگیر پارسال دانلود کن ببین کجاها رشتت میخواد جدی بشین بخون 

تا ۳۵میگیره کارشناسی 

ارشد ۴۰ 

دکتری ۴۵

امسال ممکنه شرط سنی بیشتر هم بشه حتی اگ نشه ۲ سال وقت داری ولی فک کن امسال اخرین شانسته

آخه بچه کوچیک دارم از طرفیم خیلی پرروعه چون ماشین زیر پاشم واسه مجردی منه بعد دوزار خرجی میده تو دعو ...

ولش کن وظیفشه ولی نعمت 😏😏😏دف بعد بگو اتفاقا یکی از وظایف ولی نعمت همینه 😊

بخون برا استخدامی

2706