2733
2734
عنوان

برای مادرم اصلاااا مهم نیستم نه من نه زندگیم نه ایندم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دیگه توخونه خودم هس و برای خودم و شوهروبچم .نکه اینجا هم کارکنم هم از درسم وهدفم بیوفتم و کلی فح ...

عزیزم😞😞😞😞😞 هر چی بگی حق داری انشالا یه فرد واقعا مناسب قسمتتون بشه و خوشبختی رو احساس کنی 

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

اگه پدرت حقوق داشته برودنگ خودتوجداکن مستقل شو.مشکلات اعتمادبنفستوپایین اورده .انشالابزودی ازدواج میکنی زیاداعتمادنکن به هرکس وناکس.ادم محبتوتوخونه نبینه دنبالش توخیابون وبین غریبه هامیگرده وبدترین ضربه رومیخوره

2731
خب نکن  اخرش انبار میش یکی. میشوره

نمیشههه وحشتناک صداشووون به صورت ارثی خانواده مادریم صداشووون بلنده انوقت صبح تاشب داد میرنه غرغر نمینونم با ارامش درس بخونم .بعدم دلم میسوزه 70 سالشه مادرم هنوز افتاده نشد خداروشکررر اما میگه توانایی کار کردن ندارم

اگه پدرت حقوق داشته برودنگ خودتوجداکن مستقل شو.مشکلات اعتمادبنفستوپایین اورده .انشالابزودی ازدواج می ...

اره پدرم بازنشسته بود خداروشکر اما من دوس دارم به هدفم که قبولیه وکالت برسم اینا نمیزارن .اره اعتمادبه نفسم صفره .خانوادم ازبچگی توسرم زدن .برادرم انقدر حسوده مادرم تحقبرم میکنه .چند روز پیش ها با دادوبیداد انور صداش میومد من تواتاق بودم گف تو وکیل بشی توهیچ گوهی نمیشی وو کلا ازمن خوشش نمیاد .دوس داره همه پیشرفتدکنن همه خوشبخت شن حتی دخترا مردم .جزمن

اره پدرم بازنشسته بود خداروشکر اما من دوس دارم به هدفم که قبولیه وکالت برسم اینا نمیزارن .اره اعتماد ...

ن اشتباه میکنی مادرت دوستت داره توهم میدونی نمیتونه کارکنه ازاین طریق اذیتش میکنی البته چون دلت پاکه زودپشیمون میشی

اره هدفم همینه اما بااین اوضاع و شرایط اخه چطوری ؟؟ منم وقتم کمه .همش جلومن اه وناله و غرغرمیکنه هرک ...

آزمون چی داری عزیزم؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
ن اشتباه میکنی مادرت دوستت داره توهم میدونی نمیتونه کارکنه ازاین طریق اذیتش میکنی البته چون دلت پاکه ...

نه والا اصن اذیتش نمیکنم .من کلا دختر اروم و مهربونم متاسفاااانه .همین باعث شده زبونش سرمن درازززباشه .ولی من دیگه کم اوردم اعصابم نمیکشه .ازطرفی هرکارمیکنم خوبی هام به چشمش نمیاد .دیسک کمرم ایندم براش مهم نیس اصلا .فقططط نگران خواهربزرگمه که 47 سالشه ماشین وخونه ومغازه داره و قسط و نگران برادرم که 40 سالشه بیکار اونم خودش نمیخوادکارکنه .ازمن و اون خواهردومیم خوشش نمیاد

نمیشههه وحشتناک صداشووون به صورت ارثی خانواده مادریم صداشووون بلنده انوقت صبح تاشب داد میرنه غرغر نم ...

ببین خانوم گل من اصلا کار به بی محلی های خانوادت ندارم که قطعا کم لطف و بی انصافا 

ولی من از مهربانی خدا خبر دارم که مطمئنم این خدمت به مادرت بی اجر نمیمونه و خدا حتما خودش برات جبران میکنه وجودت هم خیلی مفیده چون داری یه خونه رو میچرخونی اگه یه روزی خدایی نکردی مریض بشی یا به هر دلیلی نخوای کار کنی همه لنگ میمونن وقدرتو میفهمن 

ازمون وکالت 😞

آها من قبلا باهاتون صحبت کرده بودم درباره آزمون 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@