2733
2739
عنوان

چرا خانم ها دوست دارند

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 103 پست

بعضی از خانوما جمع نبند فهمیدی 😡

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز هیچکدام جواب قانع کننده ندادین😂

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
تا اینکه تعریفتون از دیده شدن چی باشه

تعریف خاصی ندارم همین ک دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
2731
هنوز هیچکدام جواب قانع کننده ندادین😂

مردا خیییلی هیز شدن از زیر چادر هم چشمون چیپ میشه وگرنه خانوما بعضیاشون البته احتیاجی به توجه شماها ندارن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
مردا خیییلی هیز شدن از زیر چادر هم چشمون چیپ میشه وگرنه خانوما بعضیاشون البته احتیاجی به توجه شماها ...

ن اینحوری برداشت نکن حرفمو مثلا ی زن وقتی ازدواج میکنه دوست داره شوهرش تمام توجهش را ب اون بکنه

مردا که بیشتر جلوه نگری میکنن تو ماشین یا اتوبوس مردا بلند حرف  میزنن با دوستشون شوخی الکی میکنن هی به دخترا نگاه میکنن که ایا دخترا نگاهشون میکنن یا نه. یا مثلا تو خیابون الکی از دور بلند سلام میدن چرت و پرت میگن فقط واسه اینکه کسی برگرده نگاهشون کنه در عوض مثلا تو تاکسی یا اتوبوس خانمها بی صدا میشینن . تو خیابون مخصوصا مغازه دارها تا یه خانم میبینن بلند بلند چرت و پرت میگن بلند  میخندن.  ادم تو اجتماع یه کم باید رعایت کنه متانت داشته باشه داد میزنن بلند میخندن مسخره بازی در میارن اینا نشانه اینه که مردها بیشتر دوست دارن دیده بشن خیلی هم این رفتاراشون بیکلاسه 

2740
ن اینحوری برداشت نکن حرفمو مثلا ی زن وقتی ازدواج میکنه دوست داره شوهرش تمام توجهش را ب اون بکنه

احتمالا به همون دلیلی که مرد میخواد تمام اختیارات زن رو در دست بگیره

البتع بعضی آقایون

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

اهان ،چون مردا هوس بازن و بی اعتبار 👌

اهان ،چون مردا هوس بازن و بی اعتبار 👌

چ دل پری داری تو😂

الان خودت اگه متاهلی کارت اشتباهه یه جورایی داری باخانوما چت میکنی

خواهش میکنم قانع شید سرور خانومش،  یکی از پردغدغه ترین مسئله ذهنی ما مکدر شدن خاطر شماست در جهت ...

مرسی لطف دارید بانوی مکرمه😂

2706