2737
2739
عنوان

سلام نظرتون راجع به عمل لیپوماتیک و جراح آقا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14648 بازدید | 206 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه دکتر بیمار جنسی نباشه اصولا دیدن قسمتای خصوصیت با دیدن نوک بینیت باهم فرقی نداره

باید کتابامونو ببینی از ترم اول توش پر عکسای لخت مادرزاده تا بعد جسد و در نهایت بیمارای زیادی ک میبینه فرد

عادت داره

2738
استخر نرفتی یعنی؟!

چرا رفتم  ربطش به چیه؟ 

ولی همونم معذب بودم 

اینم بگم نوشته لخت مادرزاد اونم تو اتاق عمل که بیهوشی به هرجاتم دست بزنن هرکارم بکنن ادم نمیفهمه 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
من عمل کردم اون لحظه که باید لخت میشدم خانم بود بقیه اش هم بیهوش بودم و چیزی نفهمیدم که بخوام خجالت ...

چند بودی قبلش ؟ بعدش چند شدی؟

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️

مامان من انجام داد هفت ماه پیش...تا دوسه ماه برایبخیه هایی که تو جاسزارینتونه بسختی پامیشید میشینید..دکترمادرم الکی گفته بود ده روزه میتونی بری سرکار😂اینم بگم مامان دیسک داشت و الحمدلله بعد تخلیه کامل چربیا دیگ کمرش دردنگرفت اننننننقد جذذذذذذاب شده که من و ابجیم کمجردیم و تقریبا لاغرو اوکییم به گرد پاش نمیرسیم ، اینم بگم که چچچربیاتو یوقت باسنت نزنیاااا بعد عمل وقتی شکم پهلو چربی خط سوتینت میره انقدددباسنت بچشم بزرگ میاد که حدنداره، مامانم راه میره مادوتا خواهر کیف میکنیم😂 سنشون ۴۸و ۹۰بودن الان ۶۹اینا

خدا❤️❤️❤️

من به لحاظ شرعی مشکل دارم و الا خجالتو کنار بیام شاید

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
اگه به خدا اعتماد داری برو پیش دکتر زنان به لطف خدا برای شما نتیجه اش خوب میشه .من باشم هرگزپیش دکتر ...

البته من باشم اصلا این عمل را به خاطر عوارضش انجام نمیدم برو دکتر طب سنتی . برو دکتر غدد و ازمایشات کامل بده و از راههای دیگه خودت را لاغر کن

2706