2737
2739
عنوان

قرص گلوریا

100 بازدید | 10 پست

من قرصمو از عطاری دونه ای میگیرم که دونه ای۱۰تومنهو از اصل بودنش مطمئنم، از فرودین هم هست ک میخورم هر یه هفته ک میخورم چندروز به خودم استراحت میدم  و راستش خودمم وزن نکردم تاحالا ولی همه میگن خیلی لاغر شدم،مشکل من با این قرص فقطو فقط پر حرفیه:/ انقدر حرف میزنم همه همه ب روم میارن متاسفانه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بی خوابی یا خشکی دهان نداشتی؟

خشکیه دهان ک خیلی زیاد دارم برعکس همه ک میگن بعد ی مدت رفع میشه برای من بعد۲ماه اوکی نشده،بی خوابیم اوایل خیلی بود بعدش دیگه قابل کنترل شد

فله ایه همه عطاری ها دارن؟ عکیش رو میزاری منم میخوام بخورم

معمولا دارن عصاری ها من اولین بار ۲تا ازمایشی گرفتم چون خودم اشتهام به شدت زیاده یعنی جلوی غذا مقاومتی ندارم ب شدت کم اشتها شدم، کارمم جوریه ک تحرک خاصی ندارم با این حال شکمم خیلی اب شده وزنم نکردم خودمو ولی همه میگن لاغر شدم،عکسم میفرستم برات

معمولا دارن عصاری ها من اولین بار ۲تا ازمایشی گرفتم چون خودم اشتهام به شدت زیاده یعنی جلوی غذا مقاوم ...

مرسی عزیزم من اصفهانم .نمیدونم دارن یا نه منم ۸ کیلو اضافه دارم باشکم و پهلو زیااد

2738
روزی یه دونه میخورین؟

اره عزیزم من یک هفته کامل میخورم بعد ۲،۳روز به خودم استراحت میدم ک بدنم عادت نکنه که وزنم استپ کنه، کپسولی که اول میگرفتم زرشکی رنگ بود ک البته اونم تاثیر داشت ولی بعد یه مدت اشتها‌هام برگشت ک گویا دوستان گفته بودن اصل نبوده.کپسول اصلی اینه البته اگ میخوای پک بگیری کد ریجستر داره ک باید تو سایت وارد کنی تا از اصل بودنش مطمئن بشی