2733
2739
عنوان

دارم از شدت اشک و سردرد میمیرم

813 بازدید | 28 پست

سلام من کاربر ساحلی که ۲هفته پیش رزخداست لغو زدم امشب یه شماره تو گوشی شوهرم دیدم زنگ زدم یه دختره برداشت گفت مامانم پیشم نیس درصورتیکه من هیچ حرفی نزدم .... شمارشم تو گوشی شوهرم رد بود و من تو لیست رد بهش مشکوک شدم ....بعد شوهرمو مجبور کردم خودش حرف بزنه بعد دختره گف صدات نمیاد من گوشی رو گرفتم گفتم چرا پیام دادی گف نمیشناسم بعد دوباره دادم شوهرم گفتم بهش بگو شما یهو دختره گف اون زن کی بود حرف زد منو گف ینی شک کرد و الکی گف نمیشناسم😭😭😭😭😭 دارم از عصبانیت میمیرم شوهرم کلی گریه کرد قسم خورد ک مال من نیس و من فقط اشک میریختم  کمکم کنید چیکار کنم شماره دختره رو پخش کنم؟ 

واا چرا پخش کنی! پدره شوهرتو در بیار

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گریه کرد؟

پس صددرصد یه غلطایی کرده

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

چه شوهر بی شعووووری خب شمارشو پخش کنید اتفاقی نمیفته میره ی خط دیگ میگیره بفهم کیه باهاش حرف بزن دست از زندگیت بکشه یا بفهم مادرش کیه به خانوادش بگووووو چه پسسسست چ ادمایی پیدا میشه تو زندگی متاهلی خدااایاااا

2738
نگید شماره دختره پخش نکنید ..پدرشوهرمو ک درمیارم ولی حتما باید این دخترای هرزه رو سرجاشون بنشونم

یه سیمکارت چیزی نیس که عوض میکنه 

شایدم طرف خبر نداشته شوهرت متاهله به نظر من اول رو شوهرت فوکوس شو درصورتی که دختر سمج شد دوباره پی همسرت اومد اونوقت برخورد جدی کن 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706