2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب سر لخت مگه خیلی عجیبه که سوتی حساب بشه 🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731

بچه فامیل مام داشتن اصلاش میکردن استوری گذاشته بود همه دیدن

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

پر بازدید شد دعام کنید حال روحیم خوب نیست برای حاجترواییم صلوات بفرستید منم میفرستم به نیت شما❤🤍

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2738
دفعه اول ک از اینستا استفاده کردم هیییچیی بارم نبود رفتم استوری یکیو ریپلای زدم بعدش کلییییی ازش مع ...

چرا معذرت🤣🤣

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
اصلاش چیه

موشو اصلاح میکردن

مامان خودم یهماه پیش که میره ابرو هاشومیکرو میکنه.یه سلفی از خودشمیگیره ببینه جه شکلی شده،بعد تو اینستاش بوده.بعد مامان منکه تو اینستاش هیجییی نیس،یهو همون عکسو سرلختم بوده استوری میکنه و نمیفهمه.خلاصه یکم بعد زنعمومکه چند وقت قبل کلی پشت سرمامانم حرف زده بود که یه دعوا درس کنه ولی مامانم دنبالشو نگرفته بود،تو واتساپم عکس مامانمو میفرسه و میگع فک کنم مامانت اینو اشتباها استوری کرده.وخلاصه من زنگ میرنم به مامانم که برش داره

شت

دوستت دارم خدا💞

داشتم نگاه عکسا میکردم 

همینجوری یکیش رو انتخاب کردم 

بعد نوشتم و من برای خودم تو را آرزو میکنم 

عاشق نیستم بخدا 😑همین جوری اومد تو ذهنم 

اشتباهی دستم خورد سند شددددد

هیچ وقت عکس خودمو نمیزارم 

این متن هم ک دیگ هیچی 

تا چند لحظه دان نمیشد قلبم تو حلقم بود تا پاکش کردم 

مامان خودم یهماه پیش که میره ابرو هاشومیکرو میکنه.یه سلفی از خودشمیگیره ببینه جه شکلی شده،بعد تو این ...

باید میزدی تو دهن زن عموت که سرش تو زندگی خودش باشه مثل زن عمو منه تو همه کاری دخالت میکنه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706