2737
2739

چیزی که نا مرگم می مونه و می میرم ... حیف فریاد تو دلم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دعام کنید محتاجم ب دعاهاتون جاریم زندگیمو نابود میکنه همینطور کل خانواده شوهرمو نمیبخشم هرچند خواهرشوهرام خیلی خوبن وای برادرشوهر اخریم ک مجرده یعنی دست هرچی دو بهم زنه از پشت بسته

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

خیلی سخته بچه دارنمیشیم الکی خودمو گول میزنم ب خودم روحیه میدم خودمو قوی نشون میدم اما واقعیتش خیلی ضعیفم خیلی سختی کشیدم😞

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2728
خانمی منم به مدت یه سال اینطوری بودم  یعنی داشتم نابود میشدم اما خوشبختانه الحمدالله پناه بردم ...

چشم عزیزم،رازو نیاز با خدا فقط ارومم میکنه

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

الهی من بی شوهر بشم همگی بگید الهی امین

چندین بار برای اعتیاد مچشو گرفتم و حاشا کرده جدیدا هم خیانت بازم حاشا کرده 

الهی بمیره روح و روانم اروم بگیره سلامتیمو دارم به خاطر کاراش از دست میدم هیج کاری هم از دستم برنمیاد😭

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2740

لطفا واسم نفری یه دونه صلوات بفرستید خداکنه مشکلتونو بحق خانم فاطمه زهرا حل کنه خیلی گرفتارم امیدم فقط به خداست هرکی فرستاد لایک کنه

من زنم عطرگل محمدی پچیده توی تنم *بدنم یاس سپیده رنگ ازادی ندیده 
مرسی  بچه ها کسی که دوماه پیش رابطه داشته بعد ازاون سه بار پریود شده آیا بازم امکان حاملگی وجو ...

اره من اینطوری بودم .. مهرماه باردار شده بودم اما تا اذر پریود میشدم

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم

مرسی استارتر💋😍

میشه دعام کنین مامان بشم انتظارم زیاد نشده ولی مشکل دارم گاهی وقتا تو تنهاییم یهو میزنم زیرگریه تا یکی بهم یه چیز میگه اشکم میریزه زن حامله میبینم نمیدونم چرا ولی اشکم درمیاد خدا منو ببخشه اگه‌سر حسودیه ولی دلم قیلی ویلی میره از اینکه تو دلش یه نینی داره کلا زن حامله سیسمونی بچه هرچی میبینم اشکم فوری میاد از انتظار و صبر میترسم دعام کنید توروخدا

حاجت روا بشید امام رضا پای خواسته هاتون امضا بزنه😭

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
2706