2737
2734
اره من اینطوری بودم .. مهرماه باردار شده بودم اما تا اذر پریود میشدم

مرسی از جوابت عزیزم ولی دوستم از پشت رابطه داشته آیا اینم امکان پذیره 

من از اون دسته ادمای پررویی هستم که روی شکست رو هم کم میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من حامله ام از موقعی ک فهمیدم کلن روی تخت ردازم خسته شدم تازه13 هفتمه انقدر هم بد اخلاق شدم خیلی ضعی ...

عزیزدلم خودتو نباز و تلقین نکن بخودت اینطوری بدتر میشه .. پاشو و کارایی ک دوس داری شروع کن . کتاب بخون و به خودت روحیه بده

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
مرسی از جوابت عزیزم ولی دوستم از پشت رابطه داشته آیا اینم امکان پذیره 

درصدش خیییییییلییی کمه

ی کتاب خوندم نوشته بود طبق امارها ، درسال 16 درصد از بارداری ها ناخواسته است ینی شما اصلا فکرشو نمیکنی اما لقاح شکل میگیره چون اسپرم زیر سه ثانیه جذب رحم میشه و حتی ممکنه شما اصلا تخلیه در واژن نداشته باشی اما مایع منی وارد رحم شه و باردار شی

بگو جهت اطمینان یه بیبی چک بزنن 

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
2731
درصدش خیییییییلییی کمه ی کتاب خوندم نوشته بود طبق امارها ، درسال 16 درصد از بارداری ها ناخواسته است ...

باشه مرسی عزیزم که جواب دادی شوهرش اصلا بچه نمیخواد واسه همین میترسه 

من از اون دسته ادمای پررویی هستم که روی شکست رو هم کم میکنم 
عزیزدلم خودتو نباز و تلقین نکن بخودت اینطوری بدتر میشه .. پاشو و کارایی ک دوس داری شروع کن . کتاب بخ ...

خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چرا تا میام شروع کنم سرگیجه و ضعف میگیرم همه ی درسام موندن نمیدونم چجوری میخوام امتحان بدم

خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چرا تا میام شروع کنم سرگیجه و ضعف میگیرم همه ی درسام موندن نمیدونم چجوری ...

نگوووو منم مث تو شدم  حس خواب هست فقط  نمدونم قراره چطوری پاس شم .. ولی دور از شوخی کم کم شروع کن به فعالیت اینطوری هم برا خودت خوبه هم فسقل ، تمبل نشو که بقول شوهرم بچه یاد میگیره هاااا

انشاالله هر مشکلی داره حل بشه حق خانم فاطمه زهرا تو هم برای من دعا کن این ماه حامله باشم 

ممنون خواهر گلم 

منم به نیت بچه دار شدن( البته بچه سالم و صالح) شما خودم و همه منتظرا امرو سوره مریم میخونم انشالله که خیره 

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم
2738
ذکر یا ودود رو روزی هزار بار بگو با توجه قلب 

ممنون عزیزم قبلا میگفتم ولی چشم بازم میگم

میشه هروقت سپیدی گلوی جگرگوشت رو بوسیدی یادی از شش ماهه ی حضرت رباب کنی❤برای آقای مهربونمون امام زمان یه صلوات بفرست🍃🍃🍃🌾
خدا نکنه عزیزم 😢😢😢 اللهم صلی علی محمد وال محمد  اگه دعام قابلدار باشه واست دعا میکنم  ...

ممنونم عزیزم❤الهی که شماهم حاجت روابه خیربشید

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱