2737
2739

این یه تعداد از فیلمهایی هست که من دیدم همه ژانری توشون هست اگه خواستی باز هم هست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اره یکی خنده در وایکیکی،یکی سقوط بر روی تو ولی خنده تو اولویته🤩

من سقوط بر روی تو رو ندیدم ولی شنیدم عالیه 

الان انقد سرم شلوغه با فیلما ک نگو 

دوتا درحال پخش ویرانگر و من با انتی فن ازدواج کردم این دوتا درحال پخشن عالینن پیشنهاد شدید دارم روشون

روباه نه دم هم حدود یکسال پیش اومده محشره دارم میبینمش

من سقوط بر روی تو رو ندیدم ولی شنیدم عالیه  الان انقد سرم شلوغه با فیلما ک نگو  دوتا درح ...

حس میکنم آنتی فنم قشنگه😁

ولی خودم دو تا دیگه سریال دارم امتحانای تیر هم که از رگ گردن نزدیکترن☹

حس میکنم آنتی فنم قشنگه😁 ولی خودم دو تا دیگه سریال دارم امتحانای تیر هم که از رگ گردن نزدیکترن☹

اره اره من فردا امتحان دارم ولی درحال حاضر منتظر زیرنویس سریالم 

سینماییشو ندیدم ک با بازی چانیوله االان سریالش محشره 

من دارم چهارتا سریالو باهم میبینم  

میتونم بپرسم چن سالته؟

گرفتم ولی برا فردا نت داده الان میخوام فیلم ببینم    

چقد؟من ۵گیگ داده😁

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
بیست و خورده ای😁 ولی دلم تینیجری بیش نیست🤣

وایییی دقیق چن سالته 

خوشحال میشم میبینم همسن های شما سریال کره ای میبینن

تازه از جمعه یه سریال دیگه اضافه میشه پنت هاوس فصل سوم سریال جیسو هم اضافه میشه گل برفی

2706