2733
2739
عنوان

کاش منم لاتاری برنده میشدم

4378 بازدید | 24 پست

هفته پیش نتایج لاتاری اومد کاش منم‌ برنده میشدم ولی اگه برنده هم میشدم اونقدری پول ندارم که تبدیل به دلارش کنم و برم😞😞 پول میخوام😢😢😢

✈🇺🇸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین لاتاری فقط به گزینه ی شانسه شما باید از طرق دیگه تلاش کنی بری

روش های دیگه سخته خدایی😂😂با برنده شدن لاتاری مسیر چنده ساله رو یک شبه میرم😍

✈🇺🇸

منم ديگه دوس ندارم برنده شم چون پول ندارم، اگ برنده شم و پول نداشته باشم خیلی زجر آوره

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

میشه مزیت لاتاری رو بگین؟؟؟؟😕😕😕

چون بازم پول میخواد دیگه 

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
یکی توضیح بده درموردش لطفا

لاتاریی یه مسابقه هست که امریکا هرسال برگزار میکنه از هر کشور رندوم ۳۰۰۰ هزارتا یا بیشتر یا کمتر آدم به کشورش راه میدن و بعد از یک سال میشن شهروند امریکا و پاسپورت امریکا رو میگیرن

✈🇺🇸
روش های دیگه سخته خدایی😂😂با برنده شدن لاتاری مسیر چنده ساله رو یک شبه میرم😍

من ارزومه برم کانادا 🚶🏻‍♀️😍

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
میشه مزیت لاتاری رو بگین؟؟؟؟😕😕😕 چون بازم پول میخواد دیگه 

خب مسیر لاتاری کوتاه تره نیازی نیست مدرک تحصیلی خاصی داشته باشی نیازی نیست زبان بلد باشی فقط باید ثابت کنی میتونی از پس مخارجت بر بیای و اینکه با خانواده میتونی مهاجرت کنی(اگه بچه هات پایین ۲۱ سال باشن میتونن با خانواده مهاجرت کنن)و خب بعد از یه سال پاسپورت میگیری تو روش های دیگه حداقل باید ۵ سال کار کنی درس بخونی مالیات بدی تا شهروند بشی بعد از ۲ یا ۳ سال هم بهت پاسپورت میدن

✈🇺🇸
خب مسیر لاتاری کوتاه تره نیازی نیست مدرک تحصیلی خاصی داشته باشی نیازی نیست زبان بلد باشی فقط باید ثا ...

من تنها امید رفتنم گرفتن فانده😕

منم ديگه دوس ندارم برنده شم چون پول ندارم، اگ برنده شم و پول نداشته باشم خیلی زجر آوره

خب امیدوارم پولدار بشی لاتاریم برنده بشی چون خیلی اتفاق خوبیه برنده شدن تو لاتاری❤❤❤

✈🇺🇸
2706