2733
2734
عنوان

این پارچه‌ها رو خریدم بیاید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 39 پست

😂😂😂💛😍

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
من اینو خوشم اومده بگیرم برای مانتو خوبه .البته اسی ببخشید با اجازه شما

اینطور بدوز اگه خوشت میاد البته این اولی فقط یه یقه باشه شیک تره

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکیش کرپ حریر اون یکی هم کرپ نمیدونم چی

2731
عزیزم من کلا مانتو جلو بسته میپوشم خب بدون دکمه ام بازه دیگه

آره عزیزم

من اشتباه متوجه شدم خیال کردم کلا جلوباز میپسندی ولی با دکمه هم خوب میشه

من یکی تقریبااا همین مدلی مشکی دارم دکمه داره

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2740
آره عزیزم من اشتباه متوجه شدم خیال کردم کلا جلوباز میپسندی ولی با دکمه هم خوب میشه من یکی تقریبااا ...

حالامدلشو به خیاط نشون میدم ببینم چی میگه،ممنون عزیزم

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱