2733
2734
عنوان

کسق اینطوری خوب شده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ک من رفتم دکتر نبود کیست دوستتون چند سانت بود؟منم میتونم پماد رویان استفاده کنم؟

من یادم نیست که چند سانت بود ولی میدونم که دکتر بهش گفته بود که هیچ راهی به جز عمل نداری پماد رویان یک پماد خیلی مفید هست برای درمان کلیه بیماری های زنانه،  از زهره گاو گرفته شده، مثلاً دوست خودم هر ماه دچار عفونت می شد یک دفعه که در جمعمون مطرح کرد و گفت خسته شدم من بهش پیشنهاد دادم که از این پماد استفاده کنه بعدا می‌گفت که دعات کردم خیلی خدا رو شکر حل شده مشکلم، این پماد رو فقط در زمان پریودی میشه استفاده کرد و یک مورد دیگر زن داداش خودم مشکل کیست داشت و حتی یه بچه سقط کرد بعد از استفاده از این پماد باردار شد و خدا رو شکر بچه سالم به دنیا اورد

2728

من یادم نیست که چند سانت بود ولی میدونم که دکتر بهش گفته بود که هیچ راهی به جز عمل نداری پماد رویان یک پماد خیلی مفید هست برای درمان کلیه بیماری های زنانه،  از زهره گاو گرفته شده، مثلاً دوست خودم هر ماه دچار عفونت می شد یک دفعه که در جمعمون مطرح کرد و گفت خسته شدم من بهش پیشنهاد دادم که از این پماد استفاده کنه بعدا می‌گفت که دعات کردم خیلی خدا رو شکر حل شده مشکلم، این پماد رو فقط در زمان پریودی میشه استفاده کرد و یک مورد دیگر زن داداش خودم مشکل کیست داشت و حتی یه بچه سقط کرد بعد از استفاده از این پماد باردار شد و خدا رو شکر بچه سالم به دنیا اورد

من یادم نیست که چند سانت بود ولی میدونم که دکتر بهش گفته بود که هیچ راهی به جز عمل نداری پماد رویان ...

کیست زنداداشتون با این پماد از بین رفت؟چه جوری باید استفاده بشه؟تا چند روز؟

2738