2777
2789
عنوان

مامانم انتظار داره به بابام بگم بره برام نوار بهداشتی بخره!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3462 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت برو بخر ،مگه نوار بهداشتی برای بابات هست که اون بخره؟! خودت یا مادرت بخرید

همينو بگو😬😅

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

نوار بهداشتی مارکای مختلف و اندازه متفاوتی داره خودت بخری بهتره ولی وقتی تو شرایطی هستی که نمیتونی بری بیرون چه اشکالی داره بابات بخره اما دلیل اینکه مامانت اصرار داره خودت بگی چیه؟؟؟؟

بچه ها من اونجوری نیستم که برم تنهایی خرید کنم. همیشه هم مامانم به بابام میگفت . اصن چون شب هست .چ ...

به مامانت بگو خودش به بابات بگه 

واضح بگو روم نمیشه 

منم مامانم به بابام میگه برام میخره

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

به نظرم همیشه ازقبل ۱بسته بیشترداشته باش واینکه شما ک موعدپریودیت رامیدونی یاخودت یامادرت زودترآماده کنید ومادرت به پدرت بگه بخره بهتره تاشما

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

من تا حالا نه به  پدرم و نه به همسرم نگفتم برام بخرید. مجردی مامانم تعداد بالا میخرید که زیاد نگم. 

متاهلی هم هروقت برم فروشگاه برای چند ماه برمیدارم راحت. 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2801