2733
2739

نوار بهداشتیام تموم شده.

میرم به مامانم میگم داریم؟؟ میگه نه برو به بابات بگو برات بخره

حالا نشستم بابام هم جفتمه میاد میگه چرا نگفتی؟ گفتم یدونه داشتم.واقعا هم یدونه برام مونده بود.

خدایی کی روش میشه؟ خودش که جلو بابابزرگم با روسری میگرده!

شما بودید میگفتید؟؟

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

نه

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

من نميتونم بگم

مجردي سخت بود

الان براي خواهر مجردم، خودم ميخرم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

آره همیشه پدرم میخره چن تا چن تا آخه چن تا خواهریم😆

البته خودش میخره میاره مثلا ۴ یا ۵ تا باهم اینجوری نمیخواد حتما اون روز بری بخری

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂

من میگفتم

دیگه بابای آدمه خب

سیر طبیعی بدنه جنایت که نکردیم🤕

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706