2733
2739
عنوان

جلوگیری طبیعی با وجود ۲ بچه

602 بازدید | 43 پست

خانم ها من دو تا بچه دارم

۳ سال و نیمه

و ۱ ساله

سزارین   

۳ روز از پریودم عقب افتاده باردارم؟ چند روز پیش حالت تهوع داشتم الان هم علایم پریود دارم

رابطه پرخطر نداشتم

نه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

احتمالش هست.ماهم به خیال خودمون رابطه پرخطر نداشتیم ولی  باردار شدم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

طبیعی خودش پرخطره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مشکوکی

تست بده

بعدم اگ نبودی ی ایودی بزار خودتو راحت کن

طبیعی ک روش نیست

سلام خانم های عزیز کارشناس مامایی هستم .هرسوالی داشتید در خدمتم .اگر  نبودم داخل این پیج بپرسید @midwife_haddadi
2706