2737
2734
عنوان

زگیل تناسلی

658 بازدید | 69 پست

خانما من باردارم و چند تا داخل و بیرون از واژنم  یه دونه هایی دیدم نمبدونم زگیله تبخاله نمیدونم چیه همسرم نداره ولی من دارم 

از استرس دادم میمیرم اینا چیه اخهههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فردا برو پیش متخصص پوست یا زنان.در صورت نیاز ،تست پاپ اسمیر و نمونه برداری میکنن.و اینکه منکنه شوهر شما داشته باشه ولی علایمشو نداشته باشه.حالت خوشه ای و گوشتی داره.تبخال هم حالت آبدار و قرمز طور داره ک اونم دسته ای طور هس.خدانکرده باشه نباید طبیعی زایمان کنی.

استرس نداشته باش 

مگه چقد ترسناکه 

برو دکتر تشخیص میده

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
مگه میشه همسرتون نداشته باشه  پس از کی گرفتین شما جفتتون برید دکتر

چرا هر چیزی رو به شوهره  ربط میدین 😳

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738
لطفاً گزارش بزنید  https://www.ninisite.com/discussion/topic/6496511/شما-بودید-ناراحت-نمیشدید ...

نمیشه گفتن نمیشه ،نمیییییشه 

فردا بزارش لینکدونی حذف

من بعد زایمانم زیگیل زدم.فک میکنم محیط بیمارستان خیلی بد بود اینجور شدم.چون قبلش اصلا نداشتیم

احتمالا وسایل الوده مشترک استفاده شده و خون و مخاط نفر قبلی رو وسایل بوده و لستریا نوردن و از همون برای شما استفاده کردن ک بعیده

2706