2737
2739
عنوان

مادربزرگ

165 بازدید | 25 پست

بچه ها مادربزرگ من سرطان دارن چند وقت دیگه اسمونی میشن دوست دارم این اواخر زیاد باهاشون حرف بزنم و یه جور مخفی ازشون بخوام حرفایی رو که همیشه میخواستن بهم بزنن رو بگن و یا اینکه نصیحتی چیزی اگه باشه بهم بگن که وقتی دلتنشون شدم این یادگاریا توی ذهنم باشه 

ولی خودشون نمیدونن سرطان دارن میترسم یه جوری بگم که شک کنن چون ما هیچوقت باهم درمورد این مسائل حرفی نمیزدیم به نظرتون چجوری بگم که شک نکنن؟اصلا بگم یا ول کنم؟

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@

ب نظرم این حقشونه ک بدونن سرطان دارن 💔

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه 

من مادر بزرگ سرطان گرفت 

اولاش بهش نگفتیم وقتی گفتیم انقدر جالش بد شد 

بهتره نگن تا شاید انرژی بیشتری داشته باشه 

من همیشه خودمو سرزنش میکنم که اکه نمیگفتم سرطان داره شاید امیدشو از دست نمیداد 

2738

منم میگم حقشونه ولی من نوه هستم و کسی به حرفم گوش نمیده بچه هاش فقط دارن این اواخر کارایی که همیشه دوست داشت انجام بده رو براش انجام بدن میگن ما میدونیم داریم خداحافظی میکنیم و گریه میکنیم بزار اون ندونه و فکر کنه خوب میشه تا از این لحظه ها لذت ببره  

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@

منم میگم حقشونه ولی من نوه هستم و کسی به حرفم گوش نمیده بچه هاش فقط دارن این اواخر کارایی که همیشه دوست داشت انجام بده رو براش انجام بدن میگن ما میدونیم داریم خداحافظی میکنیم و گریه میکنیم بزار اون ندونه و فکر کنه خوب میشه تا از این لحظه ها لذت ببره  

نه  من مادر بزرگ سرطان گرفت  اولاش بهش نگفتیم وقتی گفتیم انقدر جالش بد شد  بهتره ن ...

خب برای بعضیا هم برعکسه 

شاید تو اون تایمی ک دارن بیشتر قدر زندگی و خونواده رو بدونن و بیشتر وقت بگذرونن و اگر وصیتی چیزی یا حقی ب گردنشون هست ب بقیه بگن

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
ی دفتر بردار بگو خاطرات خوبتو بگو بنویسم یادگاری

اره این خوبه ممنون

ای کاش بهش بگید حقش بدونه شاید بخاد از کسی حلالیت بخاد یا توبه کن کسی از دلش خبر نداره  بعد میتونی یروز بری پیشش بگی دلم میخاس با یکی درد دل کنم ولی کسی نفهمه راز خودم و خودت باشه یه موضوعیو پیش بکش بگو اینجور ذهنم مشغول کرده یزره یزره باهاش گرم بگیرشک نکن 

ولش کن شر ب پا نکن 😂

اگه فهمید که همه منو میکشن

بگو دلم میخواد حرفای تو دلت رو گوش کنم

اینم خوبه ممنونم

2706