2737
2734
عنوان

میخوام زیارت عاشورا بخونم 🙃💞

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 470 پست

برام دعا کن همه چی بخیر بگذره و خبر خوش بشنوم و زندگیم حفظ بشه خدا خیرت بده ممنونم اسم زینب

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شاءالله ب عشقت برسی و خوشبخت بشی 

برای منم دعا کن کنکوریم ، برای پدر مادرم در حد ب صلوات کافیه مشکلات زیادی دارن هر لحظه تنم می لرزه جدا نشن پشت کنکور بودن منو حرفای فک و فامیل به اختلافشون دامن زده شده مصیبت برام

ميشه امضامو ببيني؟😔 اسم مامانم، نسرين هست ان شاءالله حاجت روا باشي

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌹🌹🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم🌹🌹🌹

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹

❤❤❤

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2740
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌹🌹🌹 اَللّهُمَّ صَلِّ عَ ...

ممنونم عزيزم

خدا خيرت بده و رنگ غم نبيني ان شاءالله

ان شاءالله به خواسته ات برسي و رشته مورد علاقتو قبول بشي🌸🌸

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
لطفا برای حاجت دل دوستام هم دعا کن ممنون @سمامحمدی     @شولا۹۹     @نیل ...

فدات عزیز دلممم برا سلامتی پسر گلت صلوات فرستادم 

ممنونم استارتر برا شنا هم صلوات می فرستم حاجت روا باشید

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
اسمم فاطمه زهراس لطفا واسه مامان شدنم دعا کنید

چشم حتما 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
فدات عزیز دلممم برا سلامتی پسر گلت صلوات فرستادم  ممنونم استارتر برا شنا هم صلوات می فرستم حاج ...

سلام مچکرم 

ان شاءالله که به دعای شما 

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤