2737
2734
عنوان

میخوام زیارت عاشورا بخونم 🙃💞

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 470 پست
سلام به استادتر عزیز میشه موقع خوندن زیارت عاشورا برای حاجت منم دعاکنید برای شفای من ومادرم نیت کنی ...

سلام عزیزم 

معلومه که میشه چشم روی چشم 

ان شاءالله 

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
 سلام خواهری بی نهایت ممنونم همیشه با محبتت منو شرمنده خودت میکنی ممنون از استارتر عزیزم حا ...

ان شاءالله به دعای شما 😊🌺🌷

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آبجی آبجی  اسم هر کی گفتی نوشتم  یعنی اسم تک تک کسانی التماس دعا گفتن نوشتم . خدا میدون ...

ان شاءالله دلت ب بهترین شکل ممکن شاد بشه

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
2731
 سلام خواهری بی نهایت ممنونم همیشه با محبتت منو شرمنده خودت میکنی ممنون از استارتر عزیزم حا ...

سلام ب روی ماهت نازنینم خوبی عزیزم 

خواهش میکنم عزیزدلم 

دشمنت شرمنده باشه... 💕💚❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2740
@mj_mr   معصومه مهتاب  @خلگوشی،جون   @یاسمن_۷۰   @نینی۱۲۴۴۵۶۸ &nb ...

فدای مهربونیتون عزیزم🙏❤

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
@مامانبزرگپانیذ     لطفا برای حاجت دل دوستان دعا کن سوفیا  الهه کرد @دختر_مهربو ...

ممنونم ازتواستارتر عزیز انشاالله بحق آقاامام زمان همه تون سلامت وحاجت رواباشیدهمچنین درمسیر خدا 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 

فدای دلت گلم .. التماس دعا..نادیا هستم♥️

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
نرگس جان لطفا برای دوستان دعا کن  سوسانو @parisa_azeri_qiz ‍  @دایناسورمهربون   ...

فداتشم خواهری😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706