2733
2739
عنوان

دفع کتون دربارداری

1309 بازدید | 14 پست

بچه ها کسی بوده دفع کتون تو بارداری داشته باشه من ماه آخر بارداری هستم تو آزمایشم متاسفانه زدن دفع کتون تو اینترنت خیلی چیزهای بدی نوشته حتی نوشته خدای نکرده ممکنه باعث مشکل عصبی جنین بشه خیلی نگرانم توروخدا کسی مثل من بوده بچه اش سالم بوده لطفاً راهنمایی کنید

بله من کتون دفع میکردم به خاطر اینه که میترسیدم چاق بشم بیشتر پروتئین میخوردم و برنج و نون و تقریبا قطع کرده بودم

یه رژیم غذایی نرمال حاوی کربوهیدرات داشته باشی کتون دفع نمیکنی عزیزم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
بله من کتون دفع میکردم به خاطر اینه که میترسیدم چاق بشم بیشتر پروتئین میخوردم و برنج و نون و تقریبا ...

شما باردار بودید؟ مشکلی برای بچه پیش نیومد خیلی نگران سلامتی بچه هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما باردار بودید؟ مشکلی برای بچه پیش نیومد خیلی نگران سلامتی بچه هستم 

بله عزیزم توی بارداری اتفاق افتاد و خدا رو شکر سالمه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2742
بله عزیزم توی بارداری اتفاق افتاد و خدا رو شکر سالمه

مرسی گلم جواب دادی یه مقدار خیالم راحت شد.

شما هفته چند متوجه شدید دفع کتون دارید ؟ من الان هفت روزه تازه رژیم گرفتم اونم بخاطر لب مرز بودن قندم هر وعده هشت تا قاشق غذاخوری برنج و دو تا سه تا نون اندازه کف دست میخورم کلا قطع نکردم. شما برای درمانش چیکار کردی ؟من ماهه آخر فهمیدم این مشکل دارم خیلی استرس گرفتم  تواینترنت هم چیزهای خیلی بدی نوشته آدم می‌ترسه ممنون میشم راهنماییم کنید

مرسی گلم جواب دادی یه مقدار خیالم راحت شد. شما هفته چند متوجه شدید دفع کتون دارید ؟ من الان هفت روز ...

نه بابا استرس نداشته باش، تازه من شنیدم بعضیا توی بارداری رژیم کتوژنیک میگیرن!!!

دقیق یادم نیست ولی ماه های اول بود، بلاخره وقتی داری کتون دفع میکنی یعنی کربوهیدراتت ناکافی هستش، میوه زیاد بخور نمیزاره بدنت به کتوز برسه 

نه بابا استرس نداشته باش، تازه من شنیدم بعضیا توی بارداری رژیم کتوژنیک میگیرن!!! دقیق یادم نیست ولی ...

دیابتم بالا نمی‌بره؟ من قندم لب مرزه میوه بالا نمی‌بره؟اخه من ماه آخر بارداری این مشکل خوردم هم دیابتم لب مرز شد همم کتون تو ادرارم مثبت شد با باکتری به مقدار تو ادرارم بود اما کشت ادرار منفی بود

دیابتم بالا نمی‌بره؟ من قندم لب مرزه میوه بالا نمی‌بره؟اخه من ماه آخر بارداری این مشکل خوردم هم دیاب ...

چرا میوه های قندی بالا میبره، ولی لازم نیست حتما شیرین باشه، حتی خیار و گوجه هم باشه خوبه، لبنیات کم چرب هم خوبه نمیزاره به کتوز برسی، بزار یه کم فکر کنم یادم بیاد دیگه چیا بود که از کتوز جلوگیری میکرد

من چند سال رژیم اتکینز و کتوژنیک داشتم اون موقع ها خودمو میکشتم بدنم به کتون سوزی بیوفته حالا الان باید خودمو بکشم بدنم به کتون سوزی نیوفته 😂

2740
چرا میوه های قندی بالا میبره، ولی لازم نیست حتما شیرین باشه، حتی خیار و گوجه هم باشه خوبه، لبنیات کم ...

راستی گلم شما تا هفته چند کتون تو ادرار داشتی ؟ مرسی که کمک می‌کنی خداخیرت بده

راستی گلم شما تا هفته چند کتون تو ادرار داشتی ؟ مرسی که کمک می‌کنی خداخیرت بده

خواهش میکنم عزیزم، من همون اوایل که متوجه شدم دیگه رعایت کردم و دیگه کتون نداشتم واقعا یادم نیست هفته چندم بود

ولی به دکترمم گفتم گفتش اصلا چیز خاصی نیست نگران نباش، شما هم الان ببری نشون بدی دکترت میگه اشکال نداره، اینترنت الکی آدمو میترسونه

چرا میوه های قندی بالا میبره، ولی لازم نیست حتما شیرین باشه، حتی خیار و گوجه هم باشه خوبه، لبنیات کم ...

اصلا اینقدر استرس گرفتم از وقتی جواب آزمایش گرفتم حد نداره همش میترسم چیز بدی نباشه

خواهش میکنم عزیزم، من همون اوایل که متوجه شدم دیگه رعایت کردم و دیگه کتون نداشتم واقعا یادم نیست هفت ...

بب

اره به خدا اینترنت خیلی منو ترسوند حالم بد شد .میشه بهم بگی چی بخورم برطرف بشه چون من دیابتمم لب مرز هست میترسم هرچیزی بخورم

بله من کتون دفع میکردم به خاطر اینه که میترسیدم چاق بشم بیشتر پروتئین میخوردم و برنج و نون و تقریبا ...

سلام من باردارم لطفا راهنماییم میکنی منم مثل شما esr و crp بالا هست شما چی خوردی تا اخر مشکلی برات پیش نیومد؟

2706