2752
2734
عنوان

اونایی ک حس شیشمن یا بلدن فال بگیرن میاین لطفا😭🥺🥺😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخش اسی بچه ها من تاپیکام پر شده بیزحمت یکی برام تاپیک میزنه برای لغو کاربری براتون صلوات میفرستم ا ...

چنتا تاپیک بزنی تاپیکت پر میشه؟؟

نه☝ انتخاب سومی هرگز نخواهم کرد 🚫 ... یا مرگ💀 را برمیگزینم بعد ازین✌، یا... تو❤...💏
به عنوان کسی که زود ازدواج کرده بهت میگم هیچی تو مردا نیست  انقدر له له نزن براش  فقط فق ...

ازدواج‌نمبخوام اصن من ازدواج نمیکنم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2731

اگر مردها و پدران ما یاد میگرفتن تو کودکی و نوجوانی  به دخترهاشون ب عنوان اولین مرد زندگیشون  توجه و محبت مخصوصا کلامی  داشته باشند  و اونها رو سیراب از محبت کنند  انها  هیچ وقت  مهر طلب و طالب محبت یک مرد دیگه ب هر قیمتی نمیشدند  برات ارزوی ارامش دارم اسی   اعتقادی ب فال و حس ششم  ندارم

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
عاقبت کارتان خیر است

میخواستم ببینم برمیگرده یا نه یعنی چی این حالا؟؟ خیر است چیه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
چون واسم درست شد من اعتقاد دارم❤

آجی بنظرم شانسی بوده... پنجاه درصد ممکن بود نشه پنجاه درصدم ممکن بود ک بشه... برای شما پنجاه درصد خوبش ب صورت شانسی اتفاق افتاده. همیشه ولی قرار نیس خوب بیاد😐

نه☝ انتخاب سومی هرگز نخواهم کرد 🚫 ... یا مرگ💀 را برمیگزینم بعد ازین✌، یا... تو❤...💏
2706