2737
2734
دخترم 1 سال و 10 ماهش هست و برا پوشک کردنش خیلی مقاومت میکنه و نمیزاره اونو پوشک کنم........تصمیم گرفتم از پوشک بگیرمش ولی بلد نیستم............کسی میتونه از ب بسمالله برام بگه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خیلی زوده.....۲ سال به بعد شروع کن....دختر من الان ۲۲ ماهشه میخواستم بگیرمش اما دکتر گفت از بعد از عید شروع کن.....بزار بچه راحت باشه....
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی
که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد.....
2728
من هم 15 ماهگی بچمو از پوشک گرفتم آخر شب موقع خواب میبردمش دستشویی بعد پوشک میکردم و صبح که از خواب پا میشد سریع میبردم دستشویی و پوشکشم خشک بود بعد طی روز نیم ساعت به نیم ساعت تند تند میبردمش دستشویی ولی توی دستشویی بازی میکردم باهاش صحبت میکردم یک کم آب بازی کارشو میکرد بعد تشویقش میکردم بعد هفته بعد هر 2 ساعت میبردمش دستشویی تا اینکه دیگه خودش میگفت 10 روز اذیت شدم ولی دیگه راحت شدم. باید وقت بزاری براش و تشویق خیلی خیلی کمکش میکنه به این کار .
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
2740
دختر من 15 ماهشه.میخوام شروع کنم که از پوشک بگیرمش.آخه چندروزی میشه که خودش شلوار و پوشکش رو میکشه پایین.چندباری هم که بردمش دستشویی بهش گفتم اگه میخوای پوشکت نکنم جیش کن.طفلی اونم جیش میکنه.شرمنده بچه ها دختر من معمولا روزی یکبار رو پی پی میکنه.اما دقیقا وقت مشخصی نداره منم موندم چیکار کنم.میترسم پوشکش رو درآرم بیچاره بشم.تو رو خدا راهنماییم کنین.