2737
2739
درسته گلم  نه اطرافیان ما کلا همینجوری دوسه تا یا بیشتر میگیرن

برای پوستتون هم هزینه میکنین؟ یه دکتر پوست یا برند خاص ارایشی میگیرین؟ دختر عموهام مزونی میگیرن در حد سه تا ۵ تومان 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
خب پول هم داری که اینقدر خرج لباس میکنی ...اونوقت فقط لباس؟ لوازم آرایش ,آرایشگاه , کیف و کفش و...چی ...

تو چقدر ولخرجی دختر ؟؟شوهرت مشکلی نداره با این موضوع؟ 

ولی کلا آدم باید به پس انداز و آینده نگری هم فکر کنه. طلا خیلی خوبه(خصوصا بدون مزد ساخت) چون هم استفاده میکنی هم پس اندازته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای پوستتون هم هزینه میکنین؟ یه دکتر پوست یا برند خاص ارایشی میگیرین؟ دختر عموهام مزونی میگیرن در ح ...

من زیاد اهل آرایش نیستم شوهرم میگه آرایش نکن بهت نمیاد 

راست میگه واقعا 

خوبه 

ارامش دنیا توبغل تو خلاصه میشه:)💍❤
2728
تو چقدر ولخرجی دختر ؟؟شوهرت مشکلی نداره با این موضوع؟  ولی کلا آدم باید به پس انداز و آینده نگ ...

خیلی ولخرجم آبجی 

هرچقدرم هم میگم نمیخرم ها ولی باز رفتم بیرون به شوهرم میگم بریم اینو بپوشم اونم میگه برد بعد میگم خوله خوبه میرم میخرم 

شوهرم نه مشکلی نداره 

من زیاد اهل آرایش نیستم شوهرم میگه آرایش نکن بهت نمیاد  راست میگه واقعا  خوبه

به نظرم فقط مانتو نگیرین حیفه همش لباس باشه ، دکتر پوست برین دو تا ابرسان خوب بگیرین، کرم روز و شب بنویسه براتون، پاکسازی پوست برین و لیزر.. اینا باعث میشه پوستتون همیشه شاداب باشه و نیازی به ارایش هم نباشه یا مثلا ماهی یک مانتو بگیرین پول دوتاش رو خرج روغن واسه پوستتون کنین یا کاشت ناخن یا چیزای دیگه فقط مانتو نگیرین

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
ماهی چند مانتو؟ دور از جون تو مگه دیونه ام؟ یه بار مانتو میگیره ادم یه بار کیف و کفش یه بار شومیز ...

واقعااا😐🙄چرا نگیره خوب 

مرض گرفتم 😂😂😂😂

2740
به نظرم فقط مانتو نگیرین حیفه همش لباس باشه ، دکتر پوست برین دو تا ابرسان خوب بگیرین، کرم روز و شب ب ...

از این کارا میکنم 

سنم کمه هنو 

نماز میخونم کاشت ناخن ندوس 

خیلی مانتو پوش نیستم برای محل کار که یک دست رسمی میخرم و چند سال میشه پوشید برای جاهای دیگه هم انو ...

بله آفرین کار درستی است ولی خوب من عادت کردم خیلی ها اینجوری هستن 

خیلی ولخرجم آبجی  هرچقدرم هم میگم نمیخرم ها ولی باز رفتم بیرون به شوهرم میگم بریم اینو بپوشم ا ...

ناراحت نشی ولی این کارت اسمش اسرافه ...اسراف برکت را از زندگی و پول آدم میبره. ضمن اینکه همیشه هم حال و روزگار آدم یه جور نیس و همه مون یه زمانی بی پول و بیکار یا حتی پیر میشیم و باید به فکر پس انداز هم بود

ناراحت نشی ولی این کارت اسمش اسرافه ...اسراف برکت را از زندگی و پول آدم میبره. ضمن اینکه همیشه هم حا ...

نه گلم چه ناراحتی 

پسنداز هم زیاد میکنیم 

لباس رو هم میخریم 

من نمیدونستم اسرافه نمیخام اسراف کنم ولی عادت کردم