2733
2734
عنوان

بیماری cf

| مشاهده متن کامل بحث + 4664 بازدید | 115 پست
بجنورد.تست عرق داده.کلی آزمایش یک سالگی داد..همشون خوب بودن .دست خط دکترو دارم ک نوشته بیمار مبتلا ب ...

ان شالله که هیچی نیست توکل بخدا ما برا درمانش فقط شیرازو تهران میرفتیم ..تا تونستن دقیق بگن

من عزیزدلم و۵۰روزه از دست دادم😞😞😞😞بیماریه واقعا بدیه هیچ درمانی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجنورد.تست عرق داده.کلی آزمایش یک سالگی داد..همشون خوب بودن .دست خط دکترو دارم ک نوشته بیمار مبتلا ب ...

عزیزم بچتون چندسالشه؟خواهرزادمه من تست عرقش یبار مثبت میشد دوبار منفی ..ولی دفع چربی که داشت مسر شده بودن به این بیماری حتی خلط و سرفه هم نداشت ..تا ۱۴سالگی ازمایش ژنتیکی دادن و قطعی فهمیدن که مبتلا هستن ب این بیماری

هرکمکی از دستم بربیاد براتون انجام میدم هرسوالی داشتید درخدمتم

بچم سه ساله وشیش ماهشه..اینم سرفه وتنگی نفس واینارو نداره.فقط مسئله اش همون خلط در مدفوعه ک چندماهیه درگیره.عزیزم خدا بهت صبر بده.نمیدونم بخدا .خدا بروم رحم کنه اون چیزی ک من میگم نباشه..خدایا با این وضع مستاجری این دیگ چیبود 😟

2731
2738
منظورم خلط در مدفوعه..گلاب بروتون.. خداخیرتون بده که جواب دادید...خیلی وقت قبل ترم سوال پرسیدم کسی ...

خواهش میکنم عزیزم

الان ازمایش ژنتیک حدود ۷ایناست

خواهرزاده من دفع چربی زیاد داشتن و وزن گیری نداشت وزنش نرمال بود ولی لاغر بود با توجه به خوراکش همون دفع چربیه مشکوکش کرد به سی اف دفع خلط نداشت 

خیلی لطف کردی عزیزم که جوابمو دادی..ان شاءالله تو این شبای عزیز هرچی از خدا میخای بهت بده..نمیدونم چطوری ولی ان شاءالله خواهرزادتونم شفا بگیره..اگ یادت موند برا پسر منم دعا کن.🌹🌷

خیلی لطف کردی عزیزم که جوابمو دادی..ان شاءالله تو این شبای عزیز هرچی از خدا میخای بهت بده..نمیدونم چ ...

ممنون عزیزم ان شالله خبر منفی بودن پسرتو بهم بدی…خواهرزاده من فوت شد عزیزم شفاش این بود

2706