2737
2734
دکتر تغذیه ام بری جوابه 

مامانم اگه بفهمه من به لاغری فکر میکنم میزنه از وسط به چند قسمت نا مساوی تقسیمم میکنه، اه خیلی چیزا دست به دست هم داده این وسط 😒واستا عکس بذارم ببین ی نظر بده بی زحمت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن من هیچی ندیدم😐

عع 🙄نه به خدا پهلو دارم وقتی میرم حموم سعی میکنم از تو آیینه به خودم نگاه نکنم چون چشمم به پهلوهام میوفته و اعصابم خورد میشه، ی چیز دیگم اینکه من بلغم بدنم خیلی زیاده میتونه از اینم باشه که چربی‌های قسمت شکم و پهلوم آب نمیشه به نظرت🙄

2738
روزی نیم ساعت حلقه بزن 

آره باید حلقه بزنم اتفاقا از این ژله ایا که سنگینه دارم،چاره جز حلقه زدن برام نمونده دیگه🙄😬ولی خیلی حس خوبی داره لاغر کردن من قبلا میرفتم لباس بخرم دلم میخواست سرمو بندازم پایین از خجالت چون هیچی تنم نمیشد از طرفی پاهام وحشتناک درد میکرد اصلا نمیتونستم ی لحظه بشینم رو زمین همش بلند میشدم از پا درد، الان خداروشکر  بیشتر مشکل پهلوهامه مگر نه اگه عکسای قبل لاغریم تو گوشیم می‌بود میدیدی کلا اون من نبودم انگار ی نفر دیگه بوده😑