2737
2739

برادرم ازم طلا قرض خواسته داره مغازه باز میکنه پول کم داشت گفت دو ماهه میدم مام قبول کردیم امروز اومد طلاهارو ببره گفت سه ماهه میدم.شوهر منم با من قهر کرد که من گفتم دو ماهه چرا منو تو رودروایستی میزارید.منم به داداشم گفتم دو ماهه گفته بده و اخرش قرار شد ۲ ماهه پس بده.ولی حالا شوهرم باهام قهر کرده از الان استرس دارم اگه طبق معمول باز داداشم بد قولی کنه تو خونه زندگیم دعوامیخواد بیوفته.اخه منم طلا هارو لازم ندارم شوهرم ولی کلید کرده دوماهه باید بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزنیش اونم تو رو میزنه بیخیال . طلاها ماله خودت بود یا شوهرت واست خریده؟

لطفا درخواست دوستی ندین🙂           با افتخار یک کیدرامر😍 (فن لی جونگی اوپا)     زندگی را ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮﺭﻭﻧﻖِ ﻋﻤﺮِ ، ﭼﻨﺪ ﺻﺒﺎﺣﯽ ﮔﺬﺭﺍﺳت💖💖 

بزن راحت باش /:

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2738

سلام جانم... 

وقتی زن و شوهر دعوا میکنن شیطون گوشه خونه ایستاده و قهقهه میزنه ...به جای عصبانیت از شوهرت شیطونو عصبی کن و همسرتو ببوس تا شیطانو له کنی... 

شیطون عاشق اینه که شما از هم دور شین... 

هر لحظه دیرتر این مساله حل شه بدون که شیطان رجیم رو شاد کردی نه خدا و پیامبرش رو... 

عزیزم منتظرم بشنوم که همسرتو بوسیدیا.... 

منم برات دعا میکنم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

خوب شوهرت رو نرم کن با زبون شیرین. خوب الان لازم ندارین ولی قرض دادین واسه دو ماه. مقصر شوهرت نیست که برادرت نباید بد قولی کنه. بعدم طلاس یهو قیمتش میفته یا میره بالا نمیتونی همون رو بخری چی. کلن دست پایین بگیر اگه شوهرت جنبه داره

2706