2737
2734
😂😂وای باورت میشه چند بار اینجا خوندم ک بلاگره زده بلاک کرده  بخاطر اینکه ازش انتقاد شده  ...

دقیقا منم انتقاد کردم از اون بلاگره سی سی .زد بلاک کرد احمق

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
😂😂وای باورت میشه چند بار اینجا خوندم ک بلاگره زده بلاک کرده  بخاطر اینکه ازش انتقاد شده  ...

اخه تعجب کردم کامنتم نبود تو دایرکت همینو گفتم خیلی عقده ای تشریف داشت حالا انگار اون بومرنگای مسخرشو نبینیم روزگارمون نمیگذره اتفاقا اونا باید دنبال فالور باشن چون هرچی بیشتر تبلیغات بیشتر😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه واست ميفرستم😂❤️ البته من از اون بلاگرا كه هي استوري الكي ميزارن پز ميدن نيستم عكس خودمو ميزارم ...

😍😂

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2728
واقعا حالا من میگم اون خاکیه چی گفته بودی؟این اخه پیج معروفی ام نداشت

هیچی دو پرس جوجه به فقرا میده تا ده روز استوری میکنه!اخه ادم کارع خیرو جار نمیزنه ب نظرم...

فقط گفتم ریا نشه. بلاک کرد😂

ولشون کنید  آدمای پوچی ان واقعا

دقیقا...اوایل بلاگریشو ببینی خونه زندگیش خیلی عادی بوده اما الان هر ماه وسیله خونه عوض میکنه

2740
باشه واست ميفرستم😂❤️ البته من از اون بلاگرا كه هي استوري الكي ميزارن پز ميدن نيستم عكس خودمو ميزارم ...

موفق باشی من مخالف نیستم خدایی چنتاشونم دوسدارم واقعا ولی این خیلی مغرور بود ک اینکارو کرد البته میخواستم خودم انفالو کنم بعد پیامم خودش جلوتر بلاک کرد😂

هیییچ کدومشون رو فالو نکنید با فالو کردن ما کاسبی میکنن کلاااانننن و واقعا پول عجیبببب درمیارن بخدا دخترش اینقدر در نمیاره نمی‌دونم چرا اصلا ب بلاگرا احساس خوبی ندارم

کَس را به خود از رخ گشاده, گستاخ مَکن نیازموده.....
دقیقا...اوایل بلاگریشو ببینی خونه زندگیش خیلی عادی بوده اما الان هر ماه وسیله خونه عوض میکنه

من بلاگر دنبال نمیکنم 

ی سوال دارم اونوقت 

از چی میذارن ک انقدر معروف میشن؟ فقط غذا و در و دیوارشون ؟ 

خو من اثن دنبال نمیکنم ی همچین چیزای خسته کننده ایو کع

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜

منم ی انتقاد اینجوری به یکیشون کردم بلاک کرد حالا نه حرفم بد بود نه بی ادبی کردم تازه با خنده گفتم

عقده های درونشون بیداد میکنه بدبختا خوبه با پول نت ما ی چیزی شدن وگرنه الان گدا گشنه بودن هرچند که هنوزم هستن کسی که لباس و وسایل خونه و خورد و خوراک رو بقیه بدن و از راه تبلیغ باشه گداست

2706